انالیز روزانه و تحیل هفتگی ارز دیجیتال ترون
تحلیل ترون | انالیز

انالیز روزانه و تحیل هفتگی ارز دیجیتال ترون

پیشتر زمانی در حدود سه ماه پیش که ترون در محدوده 0.03 دلار بود سیگنال خرید برای Tron کاملا مشهود بود. و انالیز در مورد این ارز پیش از اینکه در اینجا شروع به نویسندگی کنم در شبکه های اجتماعی خودم ارائه کردم. تحلیل ان زمان نشانگر این بود که ترون حداقل به محدوده 0.097 به زودی خواهد رسید. این روند صعودی کمی با تاخیر مواجه شد و سر انجام به نقطه مذکور رسید و حتی بعد از برخورد به سقف قیمت و نقطه مقاومت با اصلاح اندکی دوباره شروع به حرکت بالا رونده کرد. و تا 0.147 نیز به رشد قیمت خود ادامه داد.

اکنون دو سوال مهم برای تریدر های TRX و خود من مطرح است :

  • نقاط مناسب خرید کجاست؟
  • نقاط مناسب فروش کجاست؟

 

نکته مهم که شاید برای اشنایان با تریدینگ نیاز به بازگو کردن نباشد این است که هر انالیز و تحلیل دو قطب مختلف خواهد داشت. یعنی دو سناریوی متفاوت (خوشبینانه و بدبینانه) که یک تریدر موفق باید هر دو را در نظر داشته باشد.

 

برای سرمایه گذاران بلند مدت ترون در دراز مدت به احتمال خیلی زیاد رشد چشمگیر خواهد داشت. اما این انالیز ویژه تریدرهایی هست که روزانه مشغول به معامله وتجارت هست و به دنبال سیگنال ارز دیجیتال هستند.

 

بهترین زمان و قیمت فروش ترون 

بهترین زمان و قیمت فروش ترون

به اعتقاد من قیمت ترون طی زمان کوتاهی یعنی چند رو و شاید چند هفته باید به محدوده 0.177 برسد. و در این محدوده با مقاومت مواجه شود و اصلاح قیمت اولیه از انجا شروع شود.

که در این صورت تحلیلی برای پیدا کردن نقطه خرید در ان زمان نیز ارائه خواهم کرد . چیزی در ان تردیدی نیست نوسان قیمت بین سقف و کف قیمت است. یعنی قیمت حرکت مستقیم ندارد. احتمال اینکه همین امروز قیمت به محدوده 0.0143 برسد و پس از ان دوباره شاهد ریزش قیمت باشیم نیز هست. انچه مهم است اگاهی از نقاط اصلی خرید و فروش است. که در زیر به نقاط خرید مناسب خواهیم پرداخت.

 

زمان و قیمت مناسب برای خرید ترون

  • ریز قیمت ترون تا چه کجا خواهد بود ؟
  • کدام نقاط را برای ورود مجدد انتخاب کنم ؟

اگر شما در نرخ  0.14 ترون خود را فروخته اید چنانچه سقف قبلی دوباره شکسته شد به معنای سیگنال خرید است. پس سناریوی ریزش قیمت لغو گردیده.

اما در صورت ریزش قیمت اولین نقاط 0.093  0.088 خواهد بود. 

 

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. در صورتی که مورد پسند شما بود لطفا انرا به اشتراک بگذارید.


علی عبادی
نویسنده : علی عبادی
حدود 5 سال هست که با ارزدیجیتال اشنایی دارم و ترید و انالیز میکنم. پیش از اون بیشتر در فارکس فعال بودم.
تحلیل یا نظرت رو برای همه بفرست
نام
ایمیل
نظر کاربر