مصاحبه کودک سه ساله در خصوص بیت کوین با مایکل سایلور
بیتکوین | bitcoin

مصاحبه کودک سه ساله در خصوص بیت کوین با مایکل سایلور


لیلی نایت سه ساله در تاریخ 13 آوریل با مایکل سیلور در مورد افکارش درباره بیت کوین و برنامه هایش برای آینده مصاحبه کرد.


لیلی نایت سه ساله ،(جوانترین مربی بیت کوین در جهان)، در یک ویدیو که در 13 آوریل تهیه شد، با مایکل سیلور بنیانگذار و میلیاردر MicroStrategy برای کانال YouTube خود مصاحبه کرد.

در این مصاحبه ، لیلی عنوان کرد که جمع آوری بیش از 2 میلیارد دلار بیت کوین توسط Saylor از آگوست 2020 "یک حرکت هوشمند" بوده است.

لیلی نایت اواسط ماه فوریه  با کمک والدینش ویدئویی را منتشر کرد که در آن موضوع  پویایی بیت کوین با استفاده از آب نبات Skittles را توضیح میداد.

این فیلم مورد توجه سایلور و میلیاردر رمزارز دیگر تایلر وینکلووس قرار گرفت و هر دو ویدیو را دوباره بازنشر دادند. وینکلوس افزود که

لیلی ، یک کودک 3 ساله ، بیت کوین را بهتر از بیشتر بانکداران مرکزی درک می کند.


پدر لیلی در یکی از موضوعات Reddit خاطرنشان کرد که "ایده خنده دار" مصاحبه با Saylor بعد از اینکه او برای تشکر از بزرگترین تشویق کننده بیت کوین جهان برای شرکت در پخش مجدد ویدئو تلاش می کرد ، رخ داده است و سیلور به این ایده پاسخ داد.

پدر لیلی عنوان  كرد كه ويدئو نياز به ويرايش زيادي دارد ، زيرا وي مجبور بود "با استراتژی های مختلفی از لیلی بخواهد " تا آرام بنشيند .

ما طرف مصاحبه با لیلی را ضبط کردیم و سپس با روش هایی سوالات را از او پرسیدیم ، بعد از هرکدام  از سوالات مکث کردیم تا او پاسخ دهد.

کاش می توانستیم این کار را به صورت زنده انجام دهیم ، اما او در این سن خیلی غیرقابل پیش بینی میباشد.


اولین سوالی که لیلی پرسید این بود:

چه زمانی اولین بیت کوین را خریداری کردید؟ و چه چیزی شما را متقاعد به خرید کرد؟ 

سیلور گفت

که به دلیل پایدار نبودن ارزش پول در مارس 2020 به دنبال استراتژی های جدید خزانه داری برای حفظ ارزش سهامداران این کار را انچام داده است.

 

سیلور اضافه کرد که:


من به دنبال یک راه حل پر ریسک رفتم. و من از کشف بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزشمند در مدت زمان طولانی ، بسیار خوشحال شدم.

بنابراین هنگامی که بیت کوین را کشف کردم و تمام ویژگی های آن را به عنوان یک شبکه نظارت بر دیجیتال درک کردم ، شروع به خرید آن کردم و متوقف نشده ام.

 

لیلی جوان گفت :

بسیاری از مردم توسط بیت کوین گیج می شوند و از Saylor پرسید به نظر شما بزرگترین تصور غلط چیست؟

 

  مردم اغلب بیت کوین را به عنوان یک ایده سرمایه گذاری یا دارایی سوداگرانه توصیف می کنند ، با این حال ، او آن را به عنوان اولین شبکه نظارت بر جهان توصیف می کند


بیت کوین اولین شبکه نظارت دیجیتال در جهان است و یک فناوری است. و وقتی بیشتر فکر می کنید آن وقت متوجه میشوید که این فقط یک تجارت نیست این در واقع راهی برای تفکر در مورد جهان است.

او در پایان با پرسیدن این موضوع که چه چیزی برای شما گام بعدی میباشد؟

  سیلور در پاسخ گفت

 

 او مشتاقانه منتظر است تا همه تلاش خود را برای گسترش بیت کوین به میلیاردها نفر و همچنین آموزش جهان در مورد مزایای بیت کوین انجام دهد.

وی افزود

زمانی که  وقت آزاد پیدا کردم ، می خواهم Bitcoin بیشتری بخرم.


منبع:cointelegraph.com


کوین کارت
نویسنده : کوین کارت
ترجمه و گرد اوری شده توسط کوین کارت
نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر