پیشبینی افزایش قیمت بیتکوین تا 75000 دلار توسط رابرت کیوساکی
پیش بینی | قیمت بیتکوین

پیشبینی افزایش قیمت بیتکوین تا 75000 دلار توسط رابرت کیوساکی

 

پیشبینی افزایش قیمت بیتکوین تا مرز 75000 دلار تا سه سال اینده توسط  رابرت کیوساکی

رابرت کیوساکی

 

رابرت کیوساکی ، نویسنده کتاب محبوب پدر پولدار پدر فقیر (Rich Dad Poor Dad)  ، بار دیگر آمده است تا پیش بینی کند که بیت کوین در سه سال اینده  75 هزار دلار ارزش خواهد داشت . این رمزارز از زمان سقوط گسترده آن در ماه مارس ، پس از همه گیری هایی که باعث سقوط اقتصاد جهانی شد ، تجارت خود را با روند صعودی و با قدرت ادامه داد.

 

سرمایه گذاری  بیت کوین ، طلا و نقره

کیوساکی روز شنبه با توییت خود  پیش بینی هایش را آشکار کرد که جدیدترین سرمایه گذاری های وی در بیتکوین ، طلا و نقره است زیرا او در چند سال آینده بازار صعودی را برای همه آنها پیش بینی کرده است. او پیش بینی می کند که اقتصاد خیلی زود سقوط خواهد کرد و سرمایه های سنتی مانند طلا و نقره ارزشمندتر خواهند بود او همچنین نظر بسیار مثبتی در مورد بیتکوین به عنوان یک سرمایه خارج از کنترل دولت ها یاد کرد.

 

بیت کوین پس از هالوینگ دوم چند روز گذشته ، با 9،747 دلار معامله شد. شایان ذکر است ، تحلیلگران همچنین گمان می کنند که مطابق پیش بینی رابرت کیوساکی ، این رمز ارزطی چند ماه یا چند سال صعود خواهد کرد.

 

همچنین ، با گذشت زمان مشاهده شده است که بیت کوین معمولاً ماه ها پس از هالوینگ ، روبه افزایش می رود. در تجربه هالوینگ قبلی بیت کوین ، همواره شاهد افزایش قیمت بیت کوین برای ماه ها بوده ایم.

 

پیش بینی Kiyosaki از طلا ، نقره و بیت کوین برای صعود در ماه ها و انتخاب وی برای سرمایه گذاری در آنها را می توان یک تصمیم عاقلانه ارزیابی کرد زیرا اخیراً این فلزات گرانبها در برابر دلار افزایش یافته اند.

 

از دسامبر سال گذشته  طلا با 31 درصد افزایش و نقره با 33 درصد و در حال حاضر بیتکوین با قیمتی نزدیک به 10000 دلار و در نتیجه با توجه به پیشبینی های  رابرت کیوساکی در مدت سه سال 75000 دلار  قیمت بیتکوین دور از انتظار نخواهد بود و شاید این مساله در زمان های عادی امکانپذیر نباشد ، اما با وجود این نوع بحران مالی و همه گیری  بحران اقتصادی منجر به آن می شود که قیمت این رمزارز با صعود همراه باشد.

مترجم:احمد رضا معانی

منبع:paulcrypto.com

 

 


نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر