انفجار قیمت ارز دیجیتال پیوکس - pivx pump 2021
تحلیل | پیوکس

انفجار قیمت ارز دیجیتال پیوکس - pivx pump 2021

اگر با پیوکس اشنایی ندارید توصیه میکنم مقاله پیوکس چیست رو مطالعه کنید.

انالیز و تحلیل  ارز دیجیتال پیوکس

انفجار قیمت (pump) ارز دیچیتال پیوکس در 28 مارس سال 2021 از 3000 هزار ساتوشی به 11600 برای Pivx یک استارت بود. در ادامه به تحلیل این رمز ارز خواهیم پرداخت.

نکته قابل توجه این است که پیوکس تنها در یک ساعت و با حجم معاملات کمتر از 7 بیت کوین به این جهش رسید !

پیش تر در مقاله التکوین در سال 2021 گفته شد که راند الت کوین ها اغاز شده. و پیوکس نیز حرکت بالا روند خود را اغاز کرد. طبیعتا اولین موج صعودی با سرعت بیشتری اصلاح قیمت میشود.

حمایت و مقاومت ها  پیوکس:

چارت روزانه پیوکس

طبق تصویر چارت روزانه پیوکس هم اکنون قیمت روی تمام خطوط EMA چیست ؟ قرار گرفته. و  احتمال زیاد قیمت به زیر 2200 ساتوشی نخواهد رسید. در صورت هم که نرخ به این محدوده ها برسد دوامی نخواهد داشت و مجدد رشد قیمت خواهد داشت. به طور کل شانس سود در خرید این ارز دیجیتال برای کسانی که در این محدوده قیمت وارد میشوند زیاد است.

نقاطی که من برای فروش پیوکس حدس میزدم : نقطه اول حدود 0.00004800 و نقطه دوم 0.0000700 و نقطه  سوم 0.00010500 ساتوشی بود. البته باید بگم احتمال رسیدن به قیمت 10500 رو کمتر میدادم. درواقع تصور میکردم طی 3 ماه اینده به این نرخ برسه ولی پامپ یعنی همین! تا 0.00011600 هم رفت. 

 

وضعیت Pivx در نمودار هفتگی چگونه است ؟

نمودار هفتگی پیوکس

در نمودار هفتگی قیمت یکبار EMA100 رو لمس کرده و اکنون در حول EMA55 هست. اصولا به استثنا ریز موج های بالارونده حرکت اصلی صعودی باید طی سه ماه اینده  رخ دهد.

 

نوسان قیمت طی 3 ماه جاری چه خواهد بود ؟

با توجه به هیجان بازار و معاملات گاها احساسی پیشبینی قیمت اسان نیست. اما به شخصه فکر میکنم برای مدتی کف قیمت حدود 2200 الی 2600 و در حرکت های صعودی محدوده 4800 الی 5100 ساتوشی کانال نوسان قیمت باشد.

 

نویسنده : در پایان مثل همیشه خدمت همه شما عزیزان عرض میکنم، این بررسی ها و نظرات شخصی من هست که در این جا با علاقه مندان با اشتراک میذارم. اگر نظری و تحلیلی در این موارد دارید در بخش نظرات همین پست اضافه کنید.

مسئولیت خرید و فروش و سود و ضرر معاملات شما.

 

خطوط EMA چیست ؟

تعریف EMA به طور خلاصه میانگین قیمت در ادوار مختط است. برای مثال EMA55 در نمودار روزنه میانگین 55 روزه قیمت است. و در نمودار هفتگی میانگین 55 هفته گذشته.

 

 


ضمن ارزوی موفقیت این کانال تلگرام تحلیل ارز دیجیتال من هست. سعی میکنم سیگنال های خودم رو در اونجا با تریدر ها به اشتراک بگذارم . در صورت تمایل خوشحال میشم دنبال کنید.

 


تحلیل یا نظرت رو برای همه بفرست
نام
ایمیل
نظر کاربر

ممنون خیلی عالی بود. نظرتون راجع به کوانتوم چیه ؟ در صورت امکان انالیزی درباره کوانتوم هم اضافه کنید.


سلام ممنون از نظر شما حتما بررسی میکنم