خوشبینی در مورد آینده بیتکوین
بیتکوین | کروناویروس

خوشبینی در مورد آینده بیتکوین

اروپایی ها نسبت به آینده بیت کوین احساس خوشبینی بیشتری می کنند. یک مطالعه جدید نشان می دهد که دو سوم از آنها معتقدند که

خوشبینی ها در مورد آینده بیتکوین

66%از اروپایی ها نسبت به آینده بیتکوین خوشبین هستند و مطالعات نشان داده است، اروپایی ها نسبت به آینده بیت کوین احساس خوشبینی بیشتری می کنند. یک مطالعه جدید نشان می دهد که دو سوم از آنها معتقدند که رمزگذاری در 10 سال اینده به اوج خود خواهد رسید ، با اعتقاد برخی بیتکوین یا همان  BTC به عنوان یک امنیت و سرمایه گذاری به بخش اصلی اقتصاد تبدیل خواهد شد.
Crypto exchange Bitflyer که این تحقیق را انجام داد گفت: اروپایی ها احساس خوشبینی بیشتری نسبت به اینکه دارایی های مالی دیجیتال تا سال 2030 مورد استفاده قرار خواهند گرفت و این  به دلیل مشکلات  شدید به وجود امده توسط Covid-19 ،میباشد  که کسب و کار ها را وادار کرده است به صورت جدی و آنلاین به موارد اقتصادی توجه داشته باشند.

به گفته Crypto exchange Bitflyer، حداقل 66٪ از مردم اروپا به آینده بیت کوین اطمینان دارند. Bitflyer با استناد به نظرسنجی از 10000 اروپایی در 10 کشور که به انجام رسانیده است  ، که 3 درصد بالاتر از افرادی است که در سال 2019 خوش بینی مشابهی را نشان دادند.
ایتالیا که در ماه مارس اوج محدودیت های coronavirus را تجربه کرده است ،اعتقاد 72 درصدی  به ماندگاری cryptocurrency دارد  ، در حالی که انگلیس 56 درصد کمترین اطمینان را دارد ، نتایج نظرسنجی نشان می دهد. حدود 70٪ از مردم هلند و لهستان به آینده برای دارایی های دیجیتال اعتقاد دارند.


براساس این مطالعه ، افراد انگلستان خوشبینی کمتری را دارند  و سطح اطمینان در مقایسه با سال گذشته 1٪ کاهش یافته است. و همچنین نروژ نیز کمترین خوشبینی را دارد .
اکثر اروپایی ها در مورد موارد استفاده واقعی BTC در آینده یا اینکه چگونه ارزهای رمزپایه جایگاه خود را در اقتصادهای مربوطه پیدا می کنند ، ناشناخته مانده اند. این مطالعه نشان داد که حدود 10٪ ابراز اعتماد به بیت کوین را دارند که به ارز روزمره تبدیل می شود و یا از آن بعنوان امنیت یا سرمایه گذاری استفاده می شود.
با این وجود ، در ایتالیا 12٪ مردم بر این باورند که روزی  نه چندان دور  از رمزنگاری به عنوان ارز اصلی استفاده می شود که این مقدار 2٪ نسبت به سال قبل افزایش یافته . این رقم با 10٪ از لهستانی ها و 5٪ از شهروندان انگلیس مقایسه شده است که متقاعد شده اند که این امر محتمل خواهد بود.


اندی برایانت ، در Bitflyer Europe ، گفت:  که نتایج حاکی از "پیشرفت آهسته اما پایدار ارزهای رمزپایه به آگاهی اصلی است. اگرچه ممکن است با وجود شرایط دشوار اقتصادی که ما با آن روبرو هستیم ، این مسئله را یک دستاورد برای ارزهای دیجیتال تلقی کنیم ، اما همچنین ارزش این را دارد که این مسئله تا حدودی به دلیل این شرایط باشد. "