سرمایه گذاری طولانی مدت 11.4 میلیون بیت کوین
بیتکوین | سرمایه گذاری بلند مدت

سرمایه گذاری طولانی مدت 11.4 میلیون بیت کوین

سرمایه گذاری طولانی مدت 11.4 میلیون بیت کوین

11.4 میلیون بیت کوین توسط سرمایه گذاران بلند مدت نگهداری می شود که 20 درصد از کل عرضه بیت کوین و تجارت قابل معامله را کاهش می دهد.

 

سرمایه گذاری بلند مدت

طبق Chainalysis ، اکثریت سرمایه گذاران  بیت کوین (BTC) به عنوان سرمایه گذاری بلند به ان فکر میکنند و 60 درصد آن توسط متولیان دارای مجوز برگزار می شود.

طلای دیجیتال 

این شرکت به این نتیجه رسیدند که خرابی عرضه بیت کوین باعث می شود آن را به طلا شبیه کند و از وضعیت دارایی به عنوان طلای دیجیتال پشتیبانی کند. با این حال ، آنها مشخص می کنند که این 3.5 میلیون BTC است که به طور فعال معامله می شود و از قیمت پشتیبانی می کند

اما این طلای دیجیتال برای کسانی که ترجیح می دهند مرتباً بخرند و بفروشند ، توسط یک بازار تجارت فعال پشتیبانی می شود. 3.5 میلیون بیت کوین مورد استفاده برای تجارت بازار را تأمین می کند و در تعامل با سطح تقاضا قیمت را تعیین می کند.

Chainalysis ، سرمایه گذاران بلند مدت را به عنوان کسانی معرفی میکند  که هرگز بیش از 25٪ از دارایی های خود را به فروش نرسانده اند ، و خاطرنشان می کند که چنین کاربران اغلب سالها دارایی های خود را نگه داشته اند.

340،000 معامله گرهفتگی 

Chainalysis با تحلیل بیشتر بخش معاملاتی عرضه بیت کوین ، دریافت که اگرچه معامله گران خرده فروشی مسئولیت 96٪ معاملات را بر عهده دارند ، اما متخصصان بخش عمده ای از حجم را جابجا می کنند.

معامله گران خرده فروشی ، که ما آنها را دسته بندی می کنیم که به طور همزمان کمتر از 10،000 دلار بیت کوین را در صرافی ها واریز می کنند ، اکثریت بزرگ هستند و 96٪ از کل نقل و انتقالات ارسال شده به بورس را بطور متوسط هفتگی تشکیل می دهند. معامله گران حرفه ای  نقدینگی بازار را کنترل می کنند و 85٪ از کل ارزش دلار بیت کوین ارسال شده به صرافی ها را تشکیل می دهند.

60٪ با مجوز فعالیت داشتند 

تقریباً 60٪ از کل عرضه بیت کوین توسط متولیان دارای مجوز یا ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی یا VASP ها نگهداری می شود. این آمار شامل بسیاری از مبادلات است. Coinbase به تنهایی ، نزدیک به 1 میلیون بیت کوین در اختیار دارد.

این شرکت با  فرض بر اینکه 3.7 میلیون BTC از بین رفته است ، از جمله تقریباً 1.1 میلیون سکه که احتمالاً توسط Satoshi Nakamoto استخراج شده است.

 

 

 

 


نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر