ناوکوین (Navcoin) چیست؟
ناو کوین | Navcoin

ناوکوین (Navcoin) چیست؟

مختصری در مورد ناو کوین


ناو کوین
که به اختصار به NAV  معروف است یک ارز دیجیتال با مکانیزم اثبات سهام Proof-of-Stake (PoS) است که با هدف تمرکز روی حفظ حریم خصوصی و در عین حال برای بهبود کلی تجربه کاربر ، طراحی شده است.


این پروژه حریم خصوصی معاملات را با ValueShuffle امکان پذیر می کند ، که ترکیبی از CoinJoin ، معاملات محرمانه و آدرس های Stealth است. NavCoin همچنین سهام داری سرد را فعال کرده است یعنی  ویژگی ای خاص  که به کاربران این امکان را می دهد در حالی که سکه های خود را بصورت آفلاین نگه می دارند ، در شبکه امکان مشارکت داشته باشند.


کاربران می توانند کیف پول های خود را با استفاده از OpenAlias شخصی سازی کنند ، سیستمی که به کاربران امکان می دهد یک آدرس ایمیل را برای آدرس های عمومی NavCoin ایجاد کنند.موارد عنوان شده در سایت اختصاصی Navcoin:


NavCoin یک ارز دیجیتال با استفاده آسان میباشد که توسط انجمن آن مدیریت می شود.

این پول قابل برنامه ریزی است که هزینه تجارت در اقتصاد Web3 را کاهش می دهد.

برای پرداخت سریع ، ارزان و مطمئن همتا به همتا طراحی شده است. شبکه ای که منجر به کاهش هزینه های تجارت می شود.

ارزهای رمزپایه  پیچیده هستند در صورتی که اصلا نیازی به این پیچیدگی ها نمیباشد .  NavCoin قصد دارد پرداخت با رمزنگاری را بسیار آسان کند تا هر شخصی با هر توانایی دیجیتالی و نرم افزاری به راحتی نیاز های خود را مرتفع سازد.


این پول مانند بیت‌کوین و لایتکوین از Segwit حمایت می‌کند. با یک کارکرد به نام NavTech می‌تواند با چک کردن یک جعبه خاص در کیف پول کاربر، حریم خصوصی تراکنش‌ها را افزایش دهد. این تکنولوژی از یک بلاکچین دوگانه برای انجام پرداخت‌ها استفاده می‌کند. به این صورت که اطلاعات تراکنش، رمزنگاری شده و از طریق بلاک دوم برای شکستن لینک بین دو آدرس ارسال می‌شود.

NavCoin بسیار پر سرعت است، تراکنش می تواند ظرف ۳۰ ثانیه یا کمتر تکمیل شود.

همچنین  NavCoin راه‌حل پرداخت بومی خود را دارد که به نام NavPay شناخته می‌شود.
 
توانایی تبدیل NavCoin و دیگر کریپتوکارنسی‌ها وجود دارد که یک ویژگی مهم میباشد که کاربران را راضی میکند .

ارز دیجیتال Nav


کمیل احمدی
نویسنده : کمیل احمدی
نویسنده اخبار ارز های دیجیتال و علاقهمند به ترید مارکت
نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر