خودپرداز ارزهای دیجیتال
بیت کوین | خودپرداز

خودپرداز ارزهای دیجیتال

مکان های استقرار دستگاه های خودپرداز ارز های دیجیتال در Cryptocoinmap قابل مشاهده است .

وبسایتی جديد با امکان نمايش نقشه محل قرارگيري دستگاههاي ATM و POS‌هاي فروشگاهي ويژه ارز های دیجیتال در روسيه راه‌اندازي شد.

وبسايت Cryptocoinmap.ru در نوع طراحي بسيار شبيه وبسايت محبوب Coinatmradar.com مي‌باشد. اين پلت‌فرم در ابتداي راه بوده و جاي رشد و توسعه زيادي دارد، اما در‌حال‌حاضر ويژگي‌هاي منحصر بفردي را نيز دارا مي‌باشد. وبسايت مذکور توسط دو شرکت روسي Nanobit و Sova.rf ايجاد شده‌است که قبلاً قصد خود را براي توسعه هرچه بهتر آن اعلام داشته‌اند.

هم‌اکنون Cryptocoinmap چندين مکان را در پايتخت روسيه نشان مي‌دهد که علاقه‌مندان به ارزهاي رمزنگاري، مي‌توانند با پول‌هاي رايج به‌خريد ارزهاي ديجيتال بپردازند.

شش نمونه از اين موارد به دستگاه‌هاي ATM که امکان استفاده براي شهروندان و توريست‌ها را فراهم مي‌کند مربوط مي‌شود، يک مورد نيز شامل يک صرافي با امکان خريد‌و‌فروش ارزهاي ديجيتالي مي‌باشد.

وبسايت اطلاعاتي در مورد آدرس‌ها، شماره تلفن‌ها، ساعات کاري و همچنين نمايي از اطراف محل مورد نظر را در اختيار بازديدکنندگان و کاربران سايت قرار مي‌دهد.

تمام پوزها و دستگاه‌ها ارزهاي اصلي شامل بيت‌کوين، بيتکوين‌کش، اتريوم، لايت‌کوين و دش را ساپورت مي‌کند. همچنين نرخ مبادله براساس روبل، دلار، پوند، ين، يوان، روپيه و تنگ قزاقستان امکان‌پذير مي‌باشد و مرجع قيمت ها صرافي Bitfinex در‌نظر گرفته شده‌است.

 

 

 

 

 

وبسايت، ارزهاي مورد پشتيباني را در قيمت‌هاي لحظه‌اي و در قالب فيات از اکسچنج‌هاي اصلي همانند Coinbase، Kraken، Bitfinex، Bitstamps و …. در اختيار کاربران قرار مي‌دهد. وبسايت تنها صاحبان تجارتي را که در چارچوب قوانين کار مي‌کنند به ليست خود اضافه خواهد کرد و متقاضيان بايستي مدارکي دال بر بدهکار نبودن ماليات به دولت را براي فهرست‌شدن در سايت ارائه نمايند.


کوین کارت
نویسنده : کوین کارت
ترجمه و گرد اوری شده توسط کوین کارت
نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر