تاثیر افراد معروف بر روی قیمت ارزهای دیجیتال
ارزهای دیجیتال | افرادمشهور

تاثیر افراد معروف بر روی قیمت ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاری افراد مشهور چه تاثیراتی در بازار ارزهای دیجیتال دارد؟
هر چند که از پیدایش ارزهای دیجیتال زمان زیادی نمیگذرد اما با مورد توجه قرار گرفتن در بین عامه مردم وسرمایه گذاری افراد این بازار روند رو به رشدی داشته .
بازار ارزهای دیجیتال به شدت دارای نوسانات میباشد
با علم به این موضوع که بازار ارزهای دیجیتال دارای نوسانات بسیار میباشد باید بدانیم که عواملی باعث روند رو به رشد ان میشود و همچنین میتواند روند نزولی داشته باشد یکی از این عوامل انتشار اخبار با مضامین مثبت و منفی میباشد که در رشد قیمت و عکس ان دخالت مستقیم دارد.
با توجه به این موضوع تقریبا تمام سرمایهگذاران در این حوزه تمایل به تعقیب اخبار در حوزه ارز دیجیتال را دارند تا بتوانند سرمایه گذاری را با حد اقل ریسک انجام دهند بعضی از این اخبار میتواند ورود یه شخصیت معروف به این حوزه باشد و یا اظهار نظر فردی معروف در این خصوص میتواند روند رو به رشد ارز مورد بحث را داشته باشد.
نحوه تاثیر گذاری افراد معروف بر روی قیمت ارز های دیجیتال
معمولا چنین افرادی در شبکه های اجتماعی فعالیت میکنند و طرفدارانی هم دارند که علاقمند به کپی سبک زندگی افراد مشهور هستند حال اگر فرد مشهوری با عنوان نکاتی مثبت در خصوص موضوع ارز دیجیتال اظهار نظری بکند تا حدی باعث سیر سعودی میشود و طرفداران نیز به این موارد توجه کرده وبا حس اعتمادی که به فرد سلبریت ی دارند  احتمال سرمایهگذاری بالا میرود و همین تراکنش ها باعث رشد و سیر صعودی ارز مربوطه میگردد.

کوین کارت
نویسنده : کوین کارت
ترجمه و گرد اوری شده توسط کوین کارت
نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر