قیمت بیتکوین و ترس از دست دادن سرمایه
قیمت | بیتکوین

قیمت بیتکوین و ترس از دست دادن سرمایه

بسته بندی بازار: بیتکوین پرایس تیر پیشبینی کرده است که یک فومو در پیش رو داریم

یک گفته قدیمی در وال استریت وجود دارد که نشان می دهد بازارهای مالی با دو احساس ، ترس و حرص و آز کنترل می شوند. در بازارهای رمزنگاری اشتیاق سرمایه گذاری اغلب ترکیبی از این دو میباشد.

ترس از دست دادن سرمایه یا FOMO  همانطور که به نظر میرسید در روز  چهارشنبه  بیت کوین به بالاترین سطح خود در دو ماه اخیر رسید  و نزدیک به 8.900 دلار افزایش یافت.

در زمان مطبوعات ، بزرگترین ارز رمزنگاری جهان با سرمایه گذاری در بازار 14 درصد در 24 ساعت با 8855 دلار بسیار چشمگیر بود ، چیزی بالاتر از شاخص های فنی 10 روزه و 50 روزه در حال حرکت و نشانگر احساسات شدید و صعودی بود.

قیمت بیتکوین

ذینفعان Crypto همچنان در مورد هالوینگ آینده صحبت می کنند ، رویدادی که هر چند وقت یکبار به مانند  بازی های المپیک یا انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اتفاق می افتد و برای بسیاری از سرمایگذاران این حیطه مهمتر از هر دو است.

در حدود دوازدهم ماه مه ، میزان بیت کوین جدید استخراج شده در هر 10 دقیقه  50 درصد کاهش می یابد یک تنظیم منظم که به دنبال آن افزایش قیمت ها در سال 2012 و 2016 بود. 

دنی کیم ، رئیس درآمد نقدینگی کریپتو گفت: "پوشش رسانه ای برای کاهش نصف در پنج ماه گذشته ، همراه با افزایش حجم جستجوی Google برای" کاهش بیت کوین "، نشان می دهد که ممکن است FOMO مشابهی را در مورد رویداد Halving آینده مشاهده کنیم." ارائه دهنده SFOX 

فومو

فعالان بازار فراتر از هر گونه گله ، اظهار داشتند كه امروزه محیط سرمایه گذاری بسیار متفاوت از دو نیمه نخست است.

چارلز كاسكاریلا ، مدیر عامل ارائه دهنده استابلكوین Paxos گفت: "این نیمه در محیط كلان اقتصادی بسیار ناپایدار و غیرقابل انكار از همه وقایع گذشته اتفاق می افتد."

قطع ارز یا Exchange outages

 

فعالیت معاملات امروز چهارشنبه به شدت افزایش پیدا کرد ، تقریباً سرورهای شلوغ در ارزهای رمزنگاری شده ایالات متحده Coinbase و Kraken که مبادلات مختصری را متحمل شدند

ترس از دست دادن سرمایه

Coinbase با سه روز معامله 200 میلیون دلاری در آوریل ، حجم اصلی مبادله دلار در سال 2020 را به دنبال دارد

FOMO

شاخص S&P 500 در معاملات روز چهارشنبه علیرغم تعداد ناخالص داخلی  ، نشانگر بزرگترین اقتصاد جهان برای اولین بار در شش سال گذشته است.

جوش راجر ، معامله گر رمزنگاری و بنیانگذار سکوی یادگیری بلکروتس گفت ، صعود سهام به بیت کوین کمک می کند اما احتمالاً محدودیتی برای صعود وجود دارد.

راجر گفت: "من شخصاً نمی دانم که بیت کوین می تواند به 10000 دلار برسد ، اما من فکر می کنم تا زمانی که بورس عملکرد خوبی داشته باشد ، باز هم تأثیر مثبتی بر بیت کوین خواهد داشت."

التهابات بازار مارس منجر به نوسانات در S&P 500 شد سه روز برتر کمترین رکورد 20 و دو رکورد برتر 20 در عملکرد بالا برای شاخص آن ماه

Corona virus

با این حال ، در ماه آوریل همه چیز در مورد بازگشت مجدد برای S&P 500 بوده است زیرا اقدامات محرک دولت بسیار زیاد است. پیش بینی می شود که با کاهش تولید ناخالص داخلی سالانه سه ماهه اول ایالات متحده 4.8٪ ، اولین بار کاهش سه ماهه  چهارم از سال 2014 تاکنون است که مسبب اصلی ان  coronavirus میباشد .

بازارهای دیگر other market

دارایی های دیجیتال در صفحه بزرگ CoinDesk با پرش بیت کوین به خوبی انجام شد و همه چیز در چهارشنبه عادی است. دومین سکه بزرگ در بازار ، اتر (ETH) ، تا ساعت 21:00 UTC (5:00 بعد از ظهر EDT) 10٪ به دست آورد.

برندگان زمان بزرگ شامل ethereum klasike (ETC) با 11 درصد افزایش ، EOS (EOS) 9٪ و بیت کوین sv (BSV) با 6 درصد صعود هستند. کلیه تغییرات قیمت از ساعت 21:00 UTC (5:00 بعد از ظهر EDT) است.

قیمت نفت در روز چهارشنبه در حال نزولی است ، که از ساعت 21:00 UTC (5:00 بعد از ظهر EDT) 15٪ رشد داشته است. پس از دو ماه نوسانات بالا کالا ، میزان تولید نفت کاهش می یابد و معاملات آتی روی سوخت فسیلی بالاتر می رود.

سایر مارکت ها

روز چهارشنبه فدرال رزرو اعلام كرد كه نرخ بهره یك دلار نزديك به صفر خواهد بود و در عین حال متعهد شده است كه خرید دارایی ها را با مبلغی بی حد و مرز ادامه دهد تا بازارهای جهانی بتوانند بدون نقص به فعالیت خود ادامه دهند.

بانک مرکزی به ریاست رئیس جروم پاول گفت که این محدوده هدف را برای نرخ وام کوتاه مدت خود از 0٪ تا 0.25٪ حفظ خواهد کرد ، "تا زمانی که اطمینان حاصل کند که اقتصاد وقایع اخیر را سرد کرده است و در راه رسیدن به آن است. حداکثر اهداف اشتغال و ثبات قیمت. "

اوراق خزانه ایالات متحده که در جهت مخالف قیمت حرکت می کند  در دو سال گذشته با 8.6 درصد قرمز کاهش یافت.

شاخص FTSE یوروتوپ 100 بزرگترین شرکت های اروپا روز تجارت خود را در فضای سبز به پایان رساند و 1.3٪ از اخبار مثبت در مورد یک درمان پزشکی احتمالی koronavirus برخوردار بود.

در آسیا ، تجارت در ژاپن برای تعطیلات محلی بسته شد. شاخص شانگهای کامپوزیت و شاخص هنگ  کنگ کمتر از 1 درصد بودند.

مترجم:احمد رضا معانی

coindesk.com:منبع 


کوین کارت
نویسنده : کوین کارت
ترجمه و گرد اوری شده توسط کوین کارت
نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر