پیش بینی قیمت بیتکوین توسط چانگ پنگ ژائو
بیتکوین | چانگ-پنگ-ژائو

پیش بینی قیمت بیتکوین توسط چانگ پنگ ژائو

مدیر عامل بایننس در مصاحبه اخیر خود پیشبینی کرده قیمت بیتکوین به 100000 دلار و یا به 1000000 دلار خواهد رسید

به نظر مدیر عامل صرافی ارزهای دیجیتال بایننس

مدیر عامل بایننس

مدیرعامل مجموعه صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در مصاحبه اخیر خود روند صعودی قیمت بیتکوین را پیشبینی کرده است . به نظر چانگ پنگ ژائو، احتمال رسیدن قیمت بیتکوین به ۱۰۰,۰۰۰ دلارو یا بالاتر یعنی ۱ میلیون دلار هم وجود دارد.

به گزارش یوتودی، چانگ پنگ ژائو،  بر این باور است که قیمت بیت کوین به سیر صعودی خود ادامه خواهد داد و باعث تعجب همگان خواهد شد.البته زمان مشخصی از طرف مدیر عامل بایننس مطرح نشده است. به عقیده او تعیین زمان دقیق برای این پیش‌بینی دشوار است.

نظرات و اعتقاد چانگ پنگ ژائو در خصوص  قیمت این ارز دیجیتال  همیشه مثبت بوده است. از طرفی ، اوچندان مایل به  بیان دیدگاه‌های کوتاه ‌مدت خود در خصوص قیمت بیت کوین نیست ، به این دلیل که قیمت این ارز همیشه با نوسانات چشمگیری روبرو بوده است و به همین دلیل احتمال سو برداشت از نظرات ایشان وجود دارد 

او در اظهارنظر تازه خود گفت که مسیر قیمت بیت کوین به سمت بالاست. او همچنین  تأکید دارد که نظراتش را نباید به‌عنوان راهنمایی در خصوص سرمایه گذاری دانست و این صحبت ها نظرات شخصی هستند  اما او تاکید کرد که عملکرد بیتکوین در طولانی مدت مثبت خواهد بود . 

 

با توجه و فرض بر اینکه قیمت بیت کوین الان ۱۰,۰۰۰ دلار باشد، پیش‌بینی تازه او نشان می‌دهد که باید خود را برای جهشی صد تا هزار  برابری قیمت در سال‌های آینده و بلندمدت آماده کنیم. مدیر عامل بایننس  چند سال اتی را به‌عنوان تاریخ تحقق گفته‌هایش عنوان کرد. او همچنین عنوان کرد :

اگر بیت کوین امروز ۱۰۰۰۰ دلار باشد، طی چند سال آینده به ۱۰۰۰۰۰ دلار ۱۰۰۰۰۰۰ دلار و بیشتر می‌رسد. فکر می‌کنم که این احتمال وجود دارد، اما از اینکه چه زمانی اتفاق خواهد افتاد مطمئن نیستم.

او همچنین عواملی را تشریح کرد  که به‌عقیده او ممکن است در روند صعودی بیت کوین تأثیرگذار باشند و قیمت ارزهای دیجیتال را بالا ببرند.

این مدیر عامل از تسهیلات کمی فدرال رزرو آمریکا و کشورهای دیگر از جمله دلایلی یاد کرد که در روند افزایش قیمت بیتکوین تاثیر گذار خواهند بود .  به‌گفته او تا پایان سال، دقیقا مانند  اقلام ضروری، بیت کوین نیز با افزایش قیمت روبه‌رو خواهد شد.

در این ماه های باقیمانده سال 2020   می‌توان اهدافی کوتاه‌مدتی برای معاملات در نظر داشت. به همین جهت ، به عقیده من  این عوامل تاثیر خود را خواهند گذاشت و این تأثیرات را در حوزه ارزهای دیجیتال اشکار خواهند بود .