کیف پول نرم افزاری ارزدیجیتال - اتومیک والت
کیف پول | نرم افزاری

کیف پول نرم افزاری ارزدیجیتال - اتومیک والت

 

تا کنون کیف پول های نرم افزاری گوناگون و متنوعی برای بیتکوین، اتریوم و سایر  ارزهای دیجیتال توسط توسعه دهندگان ارائه شده که بدون شک یکی از بهترین انها اتومیک والت (Atomic wallet) است.

اتومیک والت یک کیف پول چند منظوره (مولتی والت) و یا بهتر است بگوییم همه کاره است که تمامی والت های ارزهای دیجیتال را در یک برنامه ویژه موبایل اندروید و ای او اس (اپل) و نسخه ویندوز (دسکتاپ) برای کامپیوتر ارائه کرده . 

دانلود کیف پول ارزهای دیجیتال

برای دانلود کیف پول ارزهای دیجیتال با توجه به دستگاه و سیستم عامل خود میتوانید از لینک های زیر اخرین نسخه برزرسانی شده والت چند منظوره اتومیک را دانلود و نصب نمایید . 

کیف پول اندروید

کیف پول اپل وسایر

کیف پول ویندوز

 

همچنین میتوانید مستقیما به وبسایت رسمی اتومیک والت مراجعه بفرمایید.

کیف پول ارزدیجیتال

 

 

والت ارزدیجیتال


 

اپدیت کیف پول ارزدیجیتال

 

ارائه اپدیت های مرتب و افزایش کیفت و عملکرد پشتیانی خوب و پشتیانی از تمامی ارزهای دیجیتال یکی دیگر از دلایل موفقیت و محبوبیت این کیف پول است . 

همچنین توییت های مثبت افراد سرشناسی مانند جان مکافی و چانگ‌پنگ ژائو (مدیر عامل اجرایی بایننس) بی تاثیر در این پیشرفت سریع نبوده .

 

امنیت کیف پول ارزهای دیجیتال یکی از فاکتور های بسیار مهم است که این کیف پول طی سال گذشته تا امروز که این مطلب نوشته شده مشکلی نداشته و هر لحظه در دسترس کاربر بوده که در مطلب مقایسه والت های نرمافزاری به توضیح بیشتر خواهیم پرداخت .   

 

نمایی از نرم افزار اتومیک والت


کمیل احمدی
نویسنده : کمیل احمدی
نویسنده اخبار ارز های دیجیتال و علاقهمند به ترید مارکت
نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر