سه عامل نشان دهنده رشد قیمت اتریوم
اتریوم | صعود-اتریوم

سه عامل نشان دهنده رشد قیمت اتریوم

در حال حاضر اتریوم در سطح بالای 200 دلار معامله میشود. به نظر می رسد که اتریوم در حال آماده شدن برای یک صعود قیمت بزرگ در روزها و هفته های آتی است، چون معاملات این رمز ارز همچنان درون یک منطقه چند هفته ای انجام می شوند.

مقاله ای مختصر در مورد رشد قیمت اتریوم.

تحلیلگران به سه عامل اشاره می کنند که نشان می دهند قیمت این رمزارز در آستانه پایان اصلاح قیمت طولانی مدت و آغاز یک حرکت بزرگ است. یکی از تحلیلگران معتقد است که این حرکت می تواند به نفع خریداران باشد.

سه عامل نشان دهنده این موضوع

در حال حاضر، اتریوم با 2.56 درصد کاهش در حدود سطح 203 دلار معامله می شود. در ابتدای صبح امروز قیمت این ارز به پایین ترین سطح روزانه در 200 دلار کاهش یافت و بعد به سطح فعلی افزایش یافت.

  حرکت قیمت و خرید و فروش اتریوم در این محدوده قیمت تا حد زیادی ناشی از عملکرد بیتکوین است. بیتکوین در زیر سطح 9000 دلار معامله می شود و تلاش می کند تا کنترل حرکت را در یک جهت به دست بگیرد.

از زمانی که اتریوم از بالاترین سطح سالانه خود در سطح 290 دلار کاهش یافته، به شدت تحت تاثیر بیتکوین قرار گرفته و عملکرد خوبی نداشته است.

بعد از کاهش قیمت از این سطح، اتریوم نتوانسته است هیچ حرکت صعودی قابل توجهی را آغاز کند، اما سقف های جدیدی را در سطح های پایین تر ایجاد کرده است. این امر باعث شده تا قیمت این ارز در یک دوره چند هفته ای به سطح های پایین تر از منطقه 200 دلار اصلاح شود.

در حال حاضر روند صعودی بیتکوین ضعیف شده و این احتمالا منجر به کاهش مشابهی در آلت کوین هایی مانند اتریوم در روزها و هفته های آتی خواهد شد.

به تازگی یکی از تحلیلگران به سه عامل اصلی اشاره کرده که ممکن است موجب یک حرکت بزرگ در روزها و هفته های آینده شوند. این سه عامل عبارتند از: 1. نسبت خرید به فروش استقراضی این ارز در بالاترین سطح قرار دارد، 2. تعداد موقعیت های خرید افزایش بی سابقه ای یافته اند.  3. نزدیک شدن قیمت این ارز به پایان سال دوم اصلاح قیمت.

این تحلیلگر ضمن اشاره به نمودار زیر توضیح داد:قیمت اتریوم

نسبت خرید به فروش استقراضی اتریوم در بالاترین سطح قرار دارد. موقعیت های خرید بیت کوین در بالاترین میزان قرار دارند. این ارز به پایان سال دوم اصلاح نزولی خود نزدیک می شود. به زودی اتفاق بزرگی رخ خواهد داد. این بار با نظر بقیه تحلیلگران موافق هستم


حرکت بعدی اتریوم به نفع خریداران میباشد 

این تحلیلگر فوق معتقد است که روند بعدی قیمت به نفع خریداران خواهد بود. وی خاطرنشان کرد که تقاضای فعلی خرید در زیر سطح کنونی قیمت نشان می دهد که معامله گران بزرگ، روند صعودی برای این ارز پیش بینی می کنند.

وی گفت:

معامله گران بزرگ که سرمایه زیادی دارند در این منطقه تقاضا و سطح قیمت وارد موقعیت های خرید می شوند. من فکر می کنم که قیمت اتریوم بر حسب بیت کوین با 10 درصد افزایش از 0.002 به 0.025 بیت کوین برسد. البته آنها انتظار افزایش بیشتر قیمت را دارند و من نیز با نظر آنها موافق هستم.رشد اتریوم