تلگرام میخ اخر را در تابوت گرام کوبید | Ton
تلگرام | دادگاه

تلگرام میخ اخر را در تابوت گرام کوبید | Ton

تلگرام درخواست تجدیدنظر خود را علیه حكم دادگاه فدرال آمریكا كه ممنوعیت توزیع گرم است ، متوقف كرد و پروژه TON را متوقف كرد

 

تلگرام میخ اخر را در تابوت گرام (ارز دیجیتال تلگرام)بعد از درخواست تجدید نظر کوبید

تلگرام درخواست تجدیدنظر خود را علیه حكم دادگاه فدرال آمریكا كه ممنوعیت توزیع گرام است ، متوقف كرد و پروژه TON را متوقف كرد.

ارزدیجیتال تلگرام | ton

تلگرام طبق اسناد دادگاه مورخ 22 مه ، تجدیدنظر خود را علیه حكم دادگاه فدرال ایالات متحده امریکا كه یك صدور و توزیع توكن گرام را مسدود كرد ، پس گرفت.

به نظر می رسد این اقدام نشان می دهد که این شرکت برنامه های ارز دیجیتال تلگرام خود را کاملاً کنار گذاشته است. در اوایل این ماه ، پاول دوروف ، مدیر عامل تلگرام اعلام کرد که "درگیری فعال" آنها با پروژه  TON به پایان رسیده است و از تنظیم کننده های ایالات متحده به دلیل بیش از حد قدرت خود انتقاد کرده است.

در سال 2017 اعلام شد ، تون تلگرام یک بستر blockchain با هدف تسهیل در پرداخت از طریق نشانه های گرم و میزبانی برنامه های غیر متمرکز در سطح مقیاس پذیری بالا است. پس از آنکه در دو دوره فروش خصوصی در سال آینده تقریبا 1.7 میلیارد دلار جمع آوری کرد ، مورد توجه مقامات قرار گرفت.

در اکتبر سال 2019 ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده با یک دادخواست در تلگرام قرار گرفت و وی را با نقض قانون اوراق بهادار ایالات متحده با برگزاری یک فروش امنیتی ثبت نشده ثبت کرد.

در مارس 2020 ، یک دادگاه منطقه ای فدرال ایالات متحده با صدور قرار دادخواستی علیه تلگرام صادر کرد و از صدور این شرکت جلوگیری کرد. اندکی پس از آن ، تلگرام اخطار کوتاهی از تجدید نظر در دادگاه تجدیدنظر در مورد دادگاه دوم ارائه داد ، که اکنون حذف شده است.

تن ادامه میدهد می کند؟

از آنجا که TON یک پروژه منبع باز است ، کل کد آن در Github منتشر شده است. این پروژه باعث ایجاد تعدادی از پروژه های مبتنی بر TON ، یعنی Free TON و Newton شد

در اوایل هفته گذشته ، Free TON سه لانچ اجتماع جداگانه برای تأمین برق شبکه خود راه اندازی کرد.