سنگاپور از سال گذشته بیش از 50 درصد رشد در Blockchain  داشته است
سنگاپور | بلاکچین

سنگاپور از سال گذشته بیش از 50 درصد رشد در Blockchain داشته است

مجموعه ای از سازمان ها برای تهیه برنامه یا

سنگاپور از سال گذشته بیش از 50 درصد رشد در Blockchain  داشته است

 سنگاپور

 

234 شرکت در چشم انداز blockchain سنگاپور وجود دارد.  

مجموعه ای از سازمان ها برای تهیه برنامه یا "نقشه" از آنچه چشم انداز  blockchain در سنگاپور به نظر می رسد ، تشکیل شده است ، و در سال 2020 بسیار بزرگتر از آنچه در سال 2019 بود میباشد و این نشان دهنده رشد بینظیر بلاکچین در سنگاپور میباشد.

این نقشه با پشتیبانی یک آژانس دولتی سنگاپور به نام (Infocomm Media Development Authority (IMDA ، بیشتر مجموعه ای از آرم های شرکت است که توسط بخش تجاری خاص سازماندهی می شود. دسته بندی های موجود از خدمات شرکتی گرفته تا شهرهای هوشمند تا پروتکل و زیرساخت ها و موارد دیگر از آن متغیر است. 

یکی دیگر از موارد قابل توجه برای سال 2020 ، سرمایه گذاری غیرمتمرکز (DeFi) است ، بخشی که به نظر می رسد با توجه به اینکه اخیراً Temasek اولین نهاد آسیایی بود که با انجمن Libra مشارکت داشتند  ، جنبش جهانی را به دست می آورد. استخدام جهانی برای مشاغل که به مهارت های blockchain نیاز دارند نیز افزایش یافته است

در کل ، 234 موجودیت در نقشه های 2020 نشان داده شده اند. این 91 شرکت دیگر در حال حاضر در مقایسه با سال گذشته است که نشانگر رشد بالای 50٪ است.

در اینجا تصویری از آنچه به نظر می رسد نقشه چشم انداز است. اگر می خواهید آن را در اندازه کامل مرور کنید  میتوانید به تصویر پایین توجه کنید

 

شرکت ها