مدل جدید قیمت بیت کوین در یک ماه
بیتکوین | قیمت-بیتکوین

مدل جدید قیمت بیت کوین در یک ماه

قیمت بیت کوین در ماه فوریه در حدود 10،000 دلار معلق بود درست قبل از اینکه همه گیر کرونا ویروس منجر به تغییرسریع سهام بورس ایالات متحده شود. در آن زمان ، تحلیلگران انتظار داشتند BTC همراه با افت باشد زیرا قیمت 10.500 دلار نیز رد شده است که یک سطح مقاومت محوری بود.

مدل جدید قیمت بیت کوین در یک ماه

ویلی وو ، تحلیلگر زنجیره ای ، مدل جدیدی از قیمت بیت کوین را منتشر کرد که نشان می دهد افزایش قیمت  BTC می تواند در 30 روز آغاز شود.

بیتکوین

در اوایل این هفته ، ویلی وو ، تحلیلگر زنجیره ای ، مدل قیمت جدیدی را برای بیت کوین (BTC) منتشر کرد. این مدل شروع به کار با گاو بیت کوین  را بر اساس داده های ثبت شده  را مشخص می کند. طبق این مدل ، ممکن است بیت کوین تا در ماه با یک بازار رسمی گاو نر(افزایشی) فاصله داشته باشد

آیا بازار گاو نر BTC از ماه جولای آغاز می شود؟ 

قیمت بیت کوین در ماه فوریه در حدود 10،000 دلار معلق بود درست قبل از اینکه همه گیر کرونا ویروس منجر به تغییرسریع سهام بورس ایالات متحده شود. در آن زمان ، تحلیلگران انتظار داشتند BTC همراه با افت باشد زیرا قیمت 10.500 دلار نیز رد شده است که یک سطح مقاومت محوری بود.

با کمال تعجب ، قیمت بیت کوین به سرعت سقوط کرد و به زیر 6.000 دلار سقوط کرد و در نهایت با کمترین نرخ سالانه به 3600 دلار در BitMEX رسید. این مسأله باعث التهاب در بازار cryptocurrency شد ، زیرا بیش از یک میلیارد دلار ارزش ان متغییر شد

طبق گفته وو ، بیت کوین رو به یک بازار گاو نر قرار گرفته بود قبل از آنکه همه گیر کورونا ویروس تقریباً در همه بازارهای ریسک پذیر اثر بگذارد. مدل جدید وو ، که دقیقاً شروع چهار حرکت قبلی گاو نر را نشان می داد ، نشان می دهد که بیت کوین در آینده نزدیک برای صعود دیگری آماده می شود

وو گفت:

این یک مدل جدید است که من در حال کار بر روی آن هستم که  شروع روند صعودی یا  گاونر را نشان می دهد. بیت کوین برای اجرای صعودی اماده میشد که کویید 19 بر روند ان تاثیر گذار شد .این مدل نشان می دهد که ما نزدیک به یک حرکت صعودی دیگر هستیم. شاید یک ماه دیگر بگذرد

قیمت بیتکوین

A new Bitcoin price model. Source: Willy Woo

اگر قیمت بیت کوین برای مدت طولانی پایدار باقی بماند ، وو گفت که این امر می تواند قدرت اصلی شکست بعدی باشد. علاوه بر این ، بیت کوین سطح بالایی از نوسانات  را بیش از یک ماه نشان داده و از سطح پشتیبانی 9000 دلاری دفاع می کند.

این تحلیلگر در ادامه توضیح داد:

هرچه این بازار گاو نر طولانی تر شود ، قیمت اوج (مدل Top Cap) بالاتر می رود. یک باند انباشت طولانی در کنار هم در نهایت پیامد خوبی خواهد بود.

یک دوره طولانی تحکیم تحت یک سطح مقاومت چند ساله مانند 10.500 دلار اغلب به عنوان یک عامل مثبت در نظر گرفته می شود زیرا نشان می دهد خریداران در تلاش هستند سطح کلیدی را نقض کنند اما فشار کافی برای مقابله با آن وجود ندارد.

عوامل اضافی به گاو نر اشاره دارد 

از ماه مارس ، قیمت بیت کوین از منطقه زیر 4000 دلار بدون اصلاح اصلی بهبود یافته است و در طول راه معامله گران از سطح حمایت عمده در 5800 دلار ، 6500دلار ، 8100دلار و 8600 دلار دفاع کرده اند.

معامله گر Cryptocurrency ، Nunya Bizniz گفت: ساختار بازار بیت کوین با وجود افت اخیر روند بیت کوین دست نخورده باقی مانده است. این تحلیلگر گفت:

روند صعودی بیشتر در یک الگوی کناری حرکت کرده و اخیراً برخی از افت ها را تجربه کرده است. با این حال ، ساختار بازار دست نخورده باقی مانده است. سری پایین تر شکسته نشده است. آیا این الگوی همچنان ادامه دارد؟

بازار

Support levels Bitcoin defended since March. Source: Nunya Bizinz

آنچه مهم است که به یاد داشته باشید این است که با وجود اصلاحات فعلی ، قیمت بیت کوین حتی در حین حرکت در یک مرحله ادغام ، در روند صعودی قرار دارد. این تلاقی عوامل کلان صعودی و مقاومت در برابر سطح پشتیبانی کلیدی بیت کوین احتمال وجود یک بازار گاو نر قدرتمند در میان مدت و بلند مدت را افزایش می دهد