کلوپ شبانه میامی بیت کوین را به عنوان روش پرداخت از جانب مشتری میپذیرد
XRP | Bitcoin Cash

کلوپ شبانه میامی بیت کوین را به عنوان روش پرداخت از جانب مشتری میپذیرد

 

یک کلوپ شبانه در میامی قرار است با پذیرش بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای رمزپایه به عنوان روش پرداخت ، بعد از یک سال از تعطیلی مرتبط به COVID-19 بازگردد.

 

کلوپ شبانه لوکس E11even Miami روز سه شنبه اعلام کرد که به زودی پذیرش ارز رمزپایه را به عنوان پرداخت برای میزها ، نوشیدنی ها ، کالاها و سایر خدمات آغاز می کند. طبق اعلام رسمی ، لیست ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده شامل Bitcoin ، Bitcoin Cash (BCH) ، XRP و Dogecoin (DOGE) خواهد بود.

 

به منظور ارائه روش پرداخت جدید ، E11even با یک شرکت پردازش ارز رمزنگاری شده بزرگ همکاری کرده است ، اما نامی از ان برده نشده است. 

 

دنیس دیگوری ، خالق و مدیرعامل E11even گفت:

E11even برنامه ریزی های اقتصادی مختص خود را دارد تا به نوعی همیشه جلوتر از رقبا در صحنه حضور داشته باشد و به اعتقاد ما ارز های دیجیتالی در این مسیر هستند.

 

طبق گفته میامی هرالد ، پرداخت های رمزنگاری بخشی از بازگشایی پس از همه گیری باشگاه در 23 آوریل پس از تعطیل شدن E11even در مارس 2020 به دلیل همه گیری COVID-19 است.

این اقدام به عنوان یک گام طبیعی برای E11even محسوب می شود ، زیرا تعدادی از مشتریان آن به طور فزاینده ای در صنعت رمزنگاری درگیر شده اند. جینو لوپینتو ، شریک عملیاتی E11even ، گفت:

ما مشتری های بسیار پیشرفته ای از سراسر جهان داریم ، و بسیاری از آنها از قبل دارای رمز و راز هستند.

 

ما شاهد روند رو به افزایش مشتریانی هستیم که می خواهند از ارز رمزپایه شده خود به عنوان روش پرداخت استفاده کنند. ما معتقدیم که کلوپ های شبانه که بیت کوین را مجاز می دانند به عنوان روش پرداخت به زودی به یک قانون صنعت زندگی شبانه تبدیل می شود ، و ما خوشحالیم که اولین کسانی هستیم که راه را هموار می کنند.

میامی خود در حال ظهور به عنوان یک شهر بزرگ دوستدار ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده است ، شهردار این شهر ، فرانسیس سوارز ، در تلاش است تا میامی را به پایتخت رمزنگاری در این کشور تبدیل کند. در ماه فوریه ، سوارز یک قطعنامه رسمی را پیشنهاد کرد تا اجازه دهد بیت کوین به یک روش پرداخت قابل قبول در بخشهای مختلف مدیریت شهر تبدیل شود.

 

منبع:cointelegraph.com


کوین کارت
نویسنده : کوین کارت
ترجمه و گرد اوری شده توسط کوین کارت
نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر