سرمایه گذاران بلند مدت بیت کوین
تحلیل | انالیز قیمت بیتکوین

سرمایه گذاران بلند مدت بیت کوین

 

95 درصد از معاملات بیت کوین

 

btc

در حالی که سرمایه گذاران کوتاه مدت اقدام به فروش میکنند سرمایه گذاران بلند مدت همچنان به جمع آوری BTC ادامه می دهند.

 طبق تحقیقات ارائه دهنده تحلیلی نود و پنج درصد  on-chain analytics provider Glassnode   از بیت کوین های معامله شده در کمتر از سه ماه گذشته بوده است .

Glassnode  در 15 مارس گزارش داد که فقط 5٪ از خروجی های مصرف شده بیش از 90 روز از عمر آنها گذشته است ، که نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق BTC هایی که روی زنجیره حرکت می کنند "معاملات جدید" هستند.

سایر داده های Glassnode نشان داده است که آدرس هایی که حداقل سه سال در معاملات BTC بوده اند ، طی شش تا 12 ماه گذشته به طور قابل توجهی دارایی خود را افزایش داده اند ، در حالی که دارندگان کوتاه مدت از ابتدای سال 2020 سود کسب کرده اند.

 Glassnode "دارندگان بلند مدت یا LTH را به عنوان کیف پولهایی که بیش از 155 روز بیت کوین خود را نگه داشته اند ، تعریف می کند ، در حالی که "دارندگان کوتاه مدت" یا STH ، به عنوان کیف پولهایی توصیف می شوند که BTC را در طی 155 روز روی زنجیره حرکت می دهند یا سکه دریافت می کنند

این گزارش ادعا می کند LTH تمایل دارد که دانش بیشتری از بیت کوین داشته باشد ، BTC را در بازارهای خرس (bear market )جمع کرده و مقداری را در بازارهای گاو( bull market) تخلیه کند. در مقابل ، STH احتمالاً یا شرکت کنندگان جدیدی در بازار یا سوداگران کوتاه مدت هستند که به طور مکرر ارزش را بین مبادلات جابجا می کنند.

با قیمت های فعلی ، Glassnode دریافت که 10.85 میلیون BTC یا 58٪ از کالاهای موجود بیت کوین در حال حاضر با توجه به آخرین بار در زنجیره ای سود دارند ، در حالی که 5.3 میلیون BTC در حال حاضر سودآوری دارند و توسط کیف پول های STH نگهداری می شوند.

ارائه دهنده تجزیه و تحلیل همچنین مشخص کرد که تعداد نهادهای جدید فعال اخیراً به بالاترین سطح جدید رسیده است ، نشان می دهد که بسیاری از سرمایه گذاران خرده فروشی جدید به تازگی وارد فضا شده اند.

تعداد شرکت کنندگان جدید در شبکه  بیت کوین بی سابقه است و در طی هفته های گذشته ، شاهد رشد گسترده نهادهای جدید بوده ایم. این یک نشانه قوی است که سرمایه گذاران خرده فروشی جدید وارد فضا شده اند.

 

 


نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر