افزایش بورس اوراق  بهادار ژاپن در زمان همه گیری کرونا ویروس
بیتکوین | کریپتوکارنسی

افزایش بورس اوراق بهادار ژاپن در زمان همه گیری کرونا ویروس

انجمن مبادلات دارایی مجازی و کریپتو ژاپن (JVCEA) - یک سازمان خود نظارتی برای صنعت رمزنگاری در ژاپن - اخیراً گزارشی را در مورد منابع ژاپنی ارزهای رمزپایه اصلی در ماه مارس منتشر کرد

 

افزایش بورس اوراق  بهادار زاپن در زمان همه گیری کرونا ویروس

منابع ژاپنی ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین ، XRP و اتر همگی در طول همه گیری  کرونا ویروس افزایش یافته اند.

انجمن مبادلات دارایی مجازی و کریپتو ژاپن (JVCEA) - یک سازمان خود نظارتی برای صنعت رمزنگاری در ژاپن - اخیراً گزارشی را در مورد منابع ژاپنی ارزهای رمزپایه اصلی در ماه مارس منتشر کرد.

169376 BTC   در صرافی های ژاپن تبدیل شد که بیش از 11 درصد نسبت به ماه قبل رشد داشته است. XRP با 6.4٪ افزایش به 3.2 میلیارد XRP رسید. اتر با رشد بیش از 5.7٪ به 1.14 میلیون ETH رسید

علاوه بر این ، تعداد بیت کوین نقدی (BCH) ، Monacoin (MONA) ، Litecoin (LTC) و NEM (XEM) نیز در مارس اندکی افزایش یافت

حجم معاملات خالص بیت کوین در ماه مارس 617.3 میلیارد ین (حدود 5.8 میلیارد دلار) در ماه مارس ، 11 برابر بیشتر از حجم معاملات XRP ، دومین ارز معامله شده رمزنگاری شده در همان ماه بود.

 

پنجشنبه سیاه و بازار ژاپن

 

در ماه مارس ، بیت کوین بیش از 25٪ کاهش داشت. این ماه با قیمتی در حدود 8،600 دلار آغاز شد اما در 12 مارس ، معروف به "پنجشنبه سیاه" ، به طور خلاصه زیر 5000 دلار سقوط کرد.

دلیل اینکه سرمایه گذاران ژاپنی سرمایه های رمزنگاری خود را افزایش داده اند ، مشخص نیست

می توان گفت معتقدین ژاپنی بیت کوین پس از فروپاشی بازار رمزنگاری دریغ نکردند که خرید بیشتری انجام دهند. همچنین ممکن است این اتفاق بیفتد که سرمایه گذاران ژاپنی ارزهای رمزنگاری بیشتری را برای مبادله برای فروش بفرستند ، که مورد مخالفت اخیر بیت کوین از Coinbase است.

یویا هاسگاوا ، تحلیلگر بازار در بورس ارز مجاز FSA دارای مجوز FSA ، در گفتگو با Cointelegraph ، توضیح داد که معمولاً حرکت قیمت و دارایی های کاربر از رمزنگاری با یکدیگر "برعکس است.

وی ادامه داد:

در زمان حرکت قیمت رو به پایین ، می توانید بگویید که کاربران برای دستیابی به سود یا کاهش ضرر ، رمزهای رمز را برای صرافی ها ارسال می کنند. دلیل دیگر ممکن است حق بیمه ژاپن در بازار BTC در مقایسه با بازار مستقر در دلار آمریکا پس از 12 مارس باشد

سرمایه گذاران در سراسر جهان سرمایه های رمزگذاری شده را در طول همه گیری ریزگرد جمع کردند. طبق برنامه برنامه تجارت رمزنگاری ایالات متحده Mode ، Baby Boomers (متولد 1946-1964) و سرمایه گذاران Generation-X (متولد 1965-1980) از زمان شروع همه گیری ، سرمایه گذاری ماهانه Bitcoin خود را افزایش دادند.

جنیس لگلر ، مدیر ارشد محصولات ، اظهار داشت که یافته های آنها "به طور بالقوه می تواند تغییری بی سابقه در طرز تفکر امروز سرمایه گذاران ، در نتیجه همه گیری جهانی را نشان دهد.