بررسی سناریوهای پیشبینی شده در مورد هالوینگ
بیتکوین | هالوینگ

بررسی سناریوهای پیشبینی شده در مورد هالوینگ

یک شرکت مشاوره سرمایه گذاری در زمینه رمزنگاری ، سناریوهای هالوینگ را مورد بحث قرار می دهد و مواردی را مطرح میکند

بررسی سناریو های مرتبط با هالوینگ توسط شرکت مشاوره در زمینه رمزنگاری

یک شرکت مشاوره سرمایه گذاری در زمینه رمزنگاری ، سناریوهای هالوینگ را مورد بحث قرار می دهد و گزینه هایی را نیز مطرح میکند.

در تاریخ چهارم ماه مه ،کوین شر ریسرچCoinShares Research      تحقیقات خود را در مورد احتمال سناریوهای مختلف هالوینگ و همچنین تأثیر احتمالی آنها در صنعت اعلام کرد.

هالوینگ بیت کوین (BTC) نظریات صنعت کریپتو را به خود جلب کرده است و پیشبینی های مختلفی از افزایش چشمگیر بیتکوین و همچنین سقوط بیتکوین را در مورد بیتکوین انجام داده اند. این موضوع همچنین در اپیزود دیگری از گفتگوهای Cointelegraph مورد بحث قرار گرفت.

در جدیدترین پست ، رئیس تحقیقات CoinShare ، کریستوفر بندیکیسن ، پنج مورد از محبوب ترین سناریوها را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد ...

بیتکوین هالوینگ

سناریوهای منفی

اول ، بندیکیسن سناریوی (حلقه  مرگ روز رستاخیز) را رد می کند که ادعا می کند که نصف جوایز ماینینگ  ، ماینرها  بیت کوین را از ماین  متمایز نخواهد کرد. بندیکسن معتقد است که شواهد تجربی از دو هالوینگ  قبلی بعید به نظر می رسد. آندریاس آنتونوپولوس نیز اخیراً اظهار داشت كه این سناریو غیرممكن است .

سناریوی بدبینانه دیگر مبتنی بر این فرض است که سرمایه گذاران حرفه ای "اقدام به خرید شایعه" و "فروش اخبار" می کنند. بندیكسن اظهار داشت كه ارزیابی این سناریو دشوار است زیرا معامله گران معمولاً استراتژی های خود را با هم در میان نمی گذارند. در هر صورت ، او انتظار ندارد که تأثیر عمده ای بر قیمت داشته باشد .

سناریوی منفی بعدی که بررسی می شود، برابر با کاهش قیمت است. وقتی قیمت بیت کوین کاهش می یابد ، ماینر ها مجبور می شوند برای حفظ خود بیشتر سکه های خود را بفروشند و تراکم فروش ایجاد کنند. اگرچه نیمه کاهش تأثیر یکسان بر درآمد معدنکاران به عنوان نصف کاهش قیمت دارد ، اما تأثیر آن بر بازار یکسان نیست. ثابت نگه داشتن همه عوامل دیگر ، ماینر ها برای ادامه عملیات مجبور نیستند سکه های بیشتری بفروشند.

سناریو های مثبت

خوش بینانه ترین سناریو مبتنی بر مدل (سهام درجریان) است که برای ارزیابی بیت کوین توسط Safedean Ammous اعمال شده است. اگرچه این مدل هنوز جعل نشده است ، اما بنیادیسن در مورد پیش بینی هایپربولیک خود تردید دارد.

بعد از اینکه او تمام سناریوهای محبوب را تجزیه و تحلیل کرده بود ، پیش بینی مثبت خودش را مطرح کرد. او معتقد است كه تركیب پنج شنبه سیاه و كاهش قریب الوقوع پاداش بلوك باعث شده است كه ماینر ها ضعیف و ناكارآمد به بیرون بیایند. مابقی کارگران ماین هزینه کمتری دارند و مجبور خواهند شد برای تأمین هزینه کمتر از کالاهای تازه ایجاد شده بفروشند. علاوه بر کاهش عرضه جدید ، باید تأثیر طولانی مدت در بازار نیز داشته باشد:

وی گفت: "این داینامیک ها ، در ترکیب با موانع اقتصادی کلان ارائه شده توسط دولت های جهانی و جریان های موجود و رو به رشد به محصولات سرمایه گذاری بیت کوین منفعل که در حال حاضر مشاهده می کنیم ، می تواند طوفان کامل برای قیمت بیت کوین در میان مدت و طولانی مدت ایجاد کند. "

قبلاً قیمت دارید؟

البته سناریوی احتمالی دیگری نیز وجود دارد - نصف شدن تاثیری در قیمت ندارد. بسیاری از تحلیلگران ابراز نظر کرده اند که کاهش به عنوان یک رویداد شناخته شده در حال حاضر قیمت گذاری شده است. با گذشت کمتر از یک هفته تا روز بزرگ ، دیگر لازم نیست خیلی صبر کنیم تا دریابیم که کدام سناریو اجرا خواهد شد

cointelegraph.com:منبع