چگونه یک فروشگاه با 35000 ایتم پرداخت های BTC به سرعت انجام میدهد
بیتکوین | ارزدیجیتال

چگونه یک فروشگاه با 35000 ایتم پرداخت های BTC به سرعت انجام میدهد

 

چگونه یک فروشگاه با 35000 ایتم پرداخت های BTC به سرعت انجام میدهد

 

یک فروشگاه دیجیتال برای کاربران رمزنگاری که دارای بیش از 35000 محصول است ، اعلام کرده است که هم اکنون از شبکه لایتنینگ پشتیبانی می کند

سکویی که ادعا می کند بزرگترین فروشگاه دیجیتالی جهان را برای کاربران رمزنگاری ارائه می دهد ، اعلام کرد که اکنون از شبکه صاعقه بیت کوین پشتیبانی می کند.

Uquid
خاطرنشان می کند که این لایه blockchain اضافی به سرعت بخشیدن به معاملات ضمن ارزان تر کردن آنها کمک می کند و دو مشکل اصلی استفاده مستقیم از BTC را از بین می برد.

این فروشگاه دارای 35000+ محصول دیجیتال است و کالاهای جدید روزانه به آن اضافه می شوند. طبق گفته تیم ، تخفیف های تا 60٪ در محدوده آن موجود است.

وی گفت:

در فروشگاه دیجیتال Uquid ، ما از شبکه لایتنینگ بسیار هیجان زده هستیم. ما معتقدیم این فناوری گام بعدی برای سیستم های پرداخت آینده است.این پلتفرم از یک گره شبکه Lightning متعلق به OMGFIN استفاده می کند ، مبادله دارایی دیجیتالی که می گوید "از روزهای اولیه از صنعت بیت کوین حمایت می کند."

فراتر از پشتیبانی شبکه رعد و برق ، Uquid تأکید می کند که هدف آن ارائه گزینه های فراوان و سریع تر کردن روند خرید با پذیرش مجموعه ای از ارزهای رمزپایه است. سکه هایی مانند XRP ، Gas ، NEO ، Tether و Uquid Coin نیز پشتیبانی می شوند.

چه چیزی می توانید بخرید؟

فقط برخی از موارد موجود شامل بازی هایی در برخی از سیستم عامل های معروف دنیا ، از جمله Xbox مایکروسافت و پلی استیشن سونی است. Crypto همچنین می تواند برای گرفتن کارت های هدیه و کارت های نرم افزاری ، اعتبار تلفن همراه و خرده فروشان محبوب مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این ، پرداخت هزینه های بسته های تلویزیونی و قبض های برق ، بیمه عمر ، دسترسی به اینترنت و حمل و نقل - آخرین مورد استقبال Uber در ایالات متحده است. طبق گفته های این شرکت ، دسته بندی های کاملاً جدید در آینده نه چندان دور - به سلامتی و زیبایی ، غذا و مواد غذایی و پوشاک و کفش - به سایت اضافه می شوند.

 

تنوع 

 

Uquid از زمان راه اندازی آن در سال 2016 راه زیادی را طی کرده است. این شرکت خود را به عنوان یکی از اولین ارائه دهندگان خدمات دیجیتال ارزی با یک سیستم پرداخت blockchain توصیف می کند. اولویت این تیم ساخت اکوسیستم بصورت ارگانیک و در عین حال مرتباً پیشرفت هایی است که از امنیت مشتریان خود اطمینان حاصل می کند.

امسال یک نقطه عطف مهم برای Uquid بوده است ، زیرا شروع به ارائه راه حل های تجارت به تجارت از جمله پرداخت های رمزنگاری ، توسعه blockchain ، بازاریابی اجتماعی و توسعه پلتفرم ارزدیجیتال کرد.

این شرکت مدت ها است که در صدر نوآوری قرار داشته است. در سال 2016 ، Uquid کارت ویزیت مجازی Visa را راه اندازی کرد که می تواند با بیش از 90 ارز رمزنگاری مختلف در صدر قرار گیرد. اتر ، XRP ، Litecoin ، Monero و Dogecoin از جمله التکوین هایی بودند که در هنگام پرتاب پشتیبانی شدند

فعال کردن خریداران برای استفاده از رمزنگاری خود برای خریدهای روزمره ، یک نقطه عطف بسیار مورد نیاز صنعت بوده است. این انگیزه ای را برای مصرف کنندگان فراهم می کند که تنها تاکنون به فیات اعتماد کرده اند تا برای اولین بار به دارایی های دیجیتال واگذار کنند. با گذشت زمان می تواند به تصویب اصلی بیت کوین ، اتر و سایرالتکوین ها کمک کند - و به صنعت کمک کند تا شناختی را که شایسته آن است ، کسب کند.

تیم موجود در فروشگاه Uquid می افزاید: با ارائه طیف وسیعی از کالاها که خرده فروشان تجارت الکترونیکی بتوانند با آنها مطابقت داشته باشند ، این آرزو را به واقعیت تبدیل می کند

.


نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر