هستر پیرس با لقب مادر کریپتو رییس اوراق بهادار ایالات متحده
ایالات-متحده-امریکا | مادر-کریپتو

هستر پیرس با لقب مادر کریپتو رییس اوراق بهادار ایالات متحده

به نظر می رسد که هستر پیرس از طرف پرزیدنت ترامپ ، به عنوان

 

مادرکریپتو نامزد شده برای خدمت به عنوان کمیسرSEC تا سال 2025

به نظر می رسد که هستر پیرس ، به عنوان "مادر رمزنگاری" ، تا سال 2025 در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده خدمت می کند

 

هسلر پیرس

به نظر می رسد که هستر پیرس از طرف پرزیدنت ترامپ ، به عنوان "مادر رمزنگاری" ، تا سال 2025 در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده خدمت می کند. پیرس به دلیل اینکه یکی از طرفداران Cryptocurrency در SEC است ، "مادر کریپتو" لقب گرفته است.

در بیانیه ای در وب سایت کاخ سفید در تاریخ 2 ژوئن ، شعبه اجرایی دولت ایالات متحده اعلام کرد که ده نامزد برای پست های خالی به مجلس سنا برای تصویب فرستاده بود و یكی از آنها صلاحیت لازم را دریافت کرد.

از جمله نام هایی که مطرح شد پیرس بود ، که از سال 2018 به عنوان یکی از پنج کمیسون برای SEC فعالیت کرده است. اولین دوره وی قرار بود در تاریخ 4 ژوئن به پایان برسد ، اما این نامزدی - در صورت تصویب مجلس سنا - تا ژوئن سال 2025 ادامه خواهد داشت.

بندر ایمن برای پروژه های توکن

پیرس به دلیل پیشنهاد یک بندر ایمن از ثبت نام SEC برای پروژه های توکن غیرمتمرکز در ماه فوریه به خوبی در جامعه رمزنگاری شناخته شده است. این پیشنهاد به توسعه دهندگان شبکه اجازه می دهد تا یک دوره زمانی سه ساله برای ایجاد یک شبکه غیرمتمرکز و همچنین مشارکت کنندگان را قبل از مشمول مقررات SEC ایجاد کنند.

او گاهی اوقات تنها صداى كمسیونى بود كه از ارزهای دیجیتال حمایت می كرد. هنگامی که SEC در ماه فوریه ، برنامه مستقر در بیتکوین مبادله بیتکوین (ETF) شرکت نیکورک ویلشیر ققنوس را مستقر در نیویورک رد کرد ، پیرس با مخالفت علنی اظهار داشت که سایر اعضا دسترسی سرمایه گذاران آمریکایی به بیت کوین (BTC) را انکار می کنند. در مارس 2019 ، وی همچنین به نفع بازارهای رمزنگاری اعتراض کرد.

منبع:cointelegraph.com