خارج شدن از پول نقد راهی برای محافظت از ثروت ودفع تورم است
بیتکوین | بیت-کوین

خارج شدن از پول نقد راهی برای محافظت از ثروت ودفع تورم است

آنتونی پولپیانو با تشریح وضعیت اقتصادی فعلی ، از جمله تورم در انتظار ، ذکر خروج پول از دارایی های دیگر به عنوان کلید ثروت اشاره کرد

 

آنتونی پولپیانو می گوید ، خارج شدن از پول نقد راهی برای محافظت از ثروت ودفع تورم است

Pompliano با تشریح وضعیت اقتصادی فعلی ، از جمله تورم در انتظار ، ذکر خروج پول از دارایی های دیگر به عنوان کلید ثروت اشاره کرد.

آنتونی پولپیانو

مورگان کریک دیجیتال ، بنیانگذار و کارشناس رمزنگاری آنتونی پولیپیانو ، اقتصاد کنونی پس از COIVD-19 را شرح داده و تلاش های چاپ پول و هزینه های دولت آمریكا را نیز ذکر كرد.

پوملیانو 18  ژوئیه گفت:

کاهش ارزش پول را نظاره گر هستیم." "رمز خارج شدن از این مشکل  ، خارج شدن از پول نقد و ورود به دارایی هایی است که به دلار تبدیل شده اند که در دوره های طولانی مدت به ارزش خود ادامه می دهند - سهام ، املاک و مستغلات ، طلا ، بیت کوین ، و مواردی از این قبیل

 

افزایش دارایی ها در حالی که اقتصاد در حال افول میباشد  

 

اقدامات پیشگیری COVID-19 باعث توقف اقتصادی و خسارت شغلی  فراوان شده است. به عنوان بخشی از اقدامات اصلاحی ، دولت آمریكا نقدینگی را به داخل كشور پمپاژ كرده است و آنطور كه پوملیانو تفسیر کرده است ، چاپ پول  هزینه دار میباشد. او توضیح داد كه شركت ها و میلیاردرهای آمریكایی با دریافت وثیقه انبوه ، این مزایا را به دست آورده اند.

پولیپیانو با تشویق مردم به فرار به دارایی های دیگر گفت: "شما باید از پول نقد خارج شوید."

او همچنین گفت:

باور نکنید که صندوق فدرال در مورد پسر کوچک اهمیت می دهد. فدرال رزرو به مدیریت اقتصاد و فشار بر قیمت دارایی اهمیت می دهد

 

تورم ایالات متحده را ویران کرده است

 

نیم قرن گذشته تورم در مقیاس بزرگ در ایالات متحده را نشان می دهد ، همانطور که در مقایسه با طلا مشاهده می شود. Pompliano توضیح داد: نمودار سهام بورس نشان می دهد که چندین دهه اخیر از فعالیت قیمت ها ، زاویه 45 درجه را به سمت بالا نشان می دهد ، به این معنی که بازارها در زمان ارزش گذاری به دلار ، به طور قابل توجهی افزایش می یابند.

از نظر ساختاری ، قیمت سهام طی دوره های طولانی روند صعودی دارد و هیچ ارتباطی با شرکت های زیربنایی ندارد.

با این حال ، وقتی به جای دلار ارزش طلا را به دست می آوریم ، همان نمودار بازار سهام روند نزولی را در طی 49 سال گذشته نشان می دهد ، و به جای سهام های با ارزش بالاتر ، کاهش ارزش دلار را نشان می دهد.

از جمله دارایی هایی که Pompliano به آن اشاره کرد ، بیت کوین بطور خاص ، به طور طبیعی ، از تورم در برابر خود محافظت می کند. تنها 21 میلیون بیت کوین (BTC) بر اساس کد اصلی دارایی ، تاکنون وجود خواهد داشت. در حالی که دولت های جهانی مقادیر بیشتری از پول کاغذی را چاپ می کنند و عرضه بیت کوین ثابت می ماند

Pompliano همچنین در بسیاری از مواقع ، بیت کوین را به عنوان یک دارایی غیر همبسته استدلال کرده است ، و این باعث می شود که دارایی های دیجیتال در مسیر قیمتی مستقل از بازارهای سنتی قرار گیرند.