استفاده اسان از بیتکوین بوسیله لایه 2
بیت-کوین | تکنولوژی

استفاده اسان از بیتکوین بوسیله لایه 2

در مصاحبه ای در تاریخ 16 ژوئن با بلومبرگ ، جسی پاول ، مدیر عامل Kraken ادعا كرد كه راه حل های لایه 2 باعث می شود بیت کوین (BTC) به آسانی به مانند دلار آمریكا قابل استفاده باشد

مدیر عامل Kraken می گوید: لایه 2 باعث می شود بیت کوین به آسانی مانند دلار استفاده شود


جسی پاول

جسی پاول ، مدیر عامل کراکن، در مصاحبه اخیر خود به بلومبرگ گفت که بیت کوین در طولانی مدت  به عنوان یک ارز ارزشمند با کارایی فراگیر خواهد بود.

در مصاحبه ای در تاریخ 16 ژوئن با بلومبرگ ، جسی پاول ، مدیر عامل Kraken ادعا كرد كه راه حل های لایه 2 باعث می شود بیت کوین (BTC) به آسانی به مانند دلار آمریكا قابل استفاده باشد.

علاوه بر پیشرفت در طبیعت سودمند Bitcoin پاول اظهار داشت:

که زمان نهایی ورود سرمایه گذاران نهادی به یک ذهنیت اتحادی  متکی است ،و بیت کوین را به عنوان محافظت در برابر دستکاری فعلی دلار آمریكا فدرال رزرو ایالات متحده توصیه كرد

 

ابزار بیت کوین برای مطابقت با ذخیره ارزش بهبود می یابد 

 

پاول موفقیت بیت کوین را به عنوان یک فروشگاه با ارزش عنوان کرد. ماهیت قابل پیش بینی صدور ، بسیاری از جمعیت های BTC را به عنوان محافظت در برابر طبقات دارایی های سنتی می داند ، و پاول اظهار داشت که در بلند مدت ، به اعتقاد وی ، از طلا فراتر خواهد رفت.

با این حال ، وی اظهار داشت  درست مانند طلا و حتی پول نقد ، مردم دیگر نیازی به انتقال بیت کوین "فیزیکی" بر روی زنجیره ندارند. برنامه های نقدی مانند PayPal و Venmo امکان جابجایی ارزهای فیات را به صورت غیر فیزیکی فراهم می کنند و راه حل های لایه 2 به موقع ابزارهای ساده ای را برای تعامل مشابه با بیت کوین فراهم می کند:

خیلی زود همه فن آوری های موجود در بیت کوین ناپدید می شوند و دقیقاً مانند دلار آمریکا خواهند شد  که در واقع هیچ کس درک نمی کند که چگونه کار می کند اما با این همه از آن استفاده می کنند

 

سرمایه گذاران نهادی دوست دارند جمعیت را دنبال کنند

 

پاول ادامه داد كه در سه ماه گذشته هجوم گسترده ای از حسابهای جدید از همه انواع سرمایه گذاران دیده شده است: صندوق های تامینی ، مدیران ثروت ، سرمایه گذاران خرده فروشی و تجار روز. وی گفت ، با این وجود ، سیل بلند مدت سرمایه گذاری های نهادی به ذهنیت گله تکیه خواهد کرد.

افشای مدیران صندوق های محترم مانند پل تودور جونز که حداکثر 2٪ از نمونه کارها وی در بیت کوین بود ، دیگران را تشویق می کند تا در هیئت مدیره حضور یابند و سرانجام به جمع انبوهی از بازیکنان نهادی تبدیل می شوند.

با توجه به دستکاری احتمالی بازارهای رمزنگاری توسط نهنگ ها (سرمایه داران کلان بیت کوین)، پاول خاطرنشان کرد: بازارهای سنتی نیز دستکاری می شوند

به خرید اوراق قرضه ناخواسته فدرال رزرو از شرکت های ناکام ایالات متحده نگاه کنید. این یه شوخیه. بازار دستکاری شده است. آنها تریلیون ها دلار چاپ می کنند تا ارزش سهام های تجاری عمومی را بالا ببرند. دیگر نمی توانید هر چیزی را به دلار بپردازید. تورم خیلی زود در اینجا از کنترل خارج خواهد شد. من شخصاً در حال خرید بیت کوین به عنوان محافظ در برابر آن تورم هستم.

·