هشدار در مورد دبل وی
دبل وی | سرمایه گذاری

هشدار در مورد دبل وی

هشدار: طرحي به نام دبل وي (Double way)

دبل وي چيست؟

به زبان ساده طرحي هرمي ميباشد و افرادي که تلاش براي جمع آوري سرمايه دارند را دچار مشکل خواهد کرد و اندک سرمايه ايي را هم که دارند در اين سيستم از دست خواهند داد

اخيرا در بعضي از سايت ها و گروه هاي شبکه هاي اجتماعي تبليغاتي با مضمون سرمايه گذاري با اسامي از قبيل دبل وي - قرارداد هوشمند و ... هستيم که افرادي با اطلاعات کم گمراه شده و يک سرمايه گذاري با ريسک بالا را انجام ميدهند.

دبل وي يک روش سرمايه گذاري دودويي ميباشد که افراد در صورت جذب بايد دو نفر را به سيستم معرفي کنند و به سود برسند همانطور که ميدانيم اين طرح ها کاملا شکست خورده هستند چرا که سيستم سعي ميکند تا سرمايه افراد قديمي را با سرمايه افراد جديد جايگزين کند و در نهايت سيستم توانايي پرداخت سرمايه افراد را نخواهد داشت و سرمايه گذاران بسياري دچار مشکل خواهند شد و افراد سر شاخه و يا مدير يا مديران با حجم بسيار بالايي از پول متواري ميشوند.


ایا دبل وی کلاهبرداری است

بله دبل وی صد درصد کلاهبرداری است و هیچ ارتباطی به ارزهای دیجیتال ندارد و صرفا از نام ارزهای دیجیتال به عنوان اعتبار استفاده میکنند تا اعتماد سرمایه گذاران تازه وارد را که اطلاعات کاملی ندارند  جلب کنند.

فراموش نکنيد سيستم هاي شبکه هاي هرمي هر ساله با عناويني جديد و به ظاهر جذاب طوري طراحي ميشوند که افراد بدون اطلاعات فني سرمايه خود را از دست ميدهند.

نويسنده: احمد رضا معاني 


کوین کارت
نویسنده : کوین کارت
ترجمه و گرد اوری شده توسط کوین کارت
نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر