دوج کوین و نظرات ایلان ماسک در مورد این ارز دیجیتال
دوج کوین | ایلان ماسک

دوج کوین و نظرات ایلان ماسک در مورد این ارز دیجیتال

 برخی کارشناسان بر این باورند که مجری بودن ایلان ماسک در برنامه اس ان ال برنامه کمدی که برنده جایزه امی ان بی سی هم میباشد موجب رشد دوج کوین شد زیرا ماسک یکی از طرفداران Dogecoin است و امکان صحبت در مورد ارز در تلویزیون ملی  می تواند تقاضای بیشتری را به دنبال داشته باشد.

 

در روزی که گذشت دوج کوین روند افزایشی به خود گرفت. این در حالی است که بقیه بخش های ارزهای دیجیتالی روند متفاوتی به خود گرفتند. این ارز دیجیتالی که بر اساس طرح سگ شیبا اینو در بازار عرضه می شود در روزی که گذشت بیش از 10 درصد افزایش قیمت داشت .

برخی کارشناسان بر این باورند که این رشد به دلیل مجری بودن ایلان ماسک در برنامه اس ان ال ( برنامه کمدی اواخر شب برنده جایزه امی ان بی سی)  در روز شنبه  است. ماسک یکی از طرفداران Dogecoin است و امکان صحبت در مورد ارز در تلویزیون از طرف او می تواند تقاضای بیشتری را به دنبال داشته باشد. بسیاری منتظر هستند تا ببنیند ماسک در برنامه ای که خود مجری است چه کسی را مهمان خواهد کرد و چه خواهد گفت. برنامه شنبه شب سوپرایز جدید ماسک برای بازار های ارز دیجتالی به حساب می آید.

برخی اعتقاد دارند وقتی او در برنامه SNL درباره دوج کوین صحبت کند، به یک گروه مخاطب کاملاً جدید دست یافته است و آنها پس از صحبت‌های او برای خرید این ارز هجوم می‌آورند.

اگر برنامه  با دیدگاه صعودی باشد، انتظار و البته برای کسانی که با این پیش‌بینی در دوج کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند قمار محسوب میشود که احتمال صعود قیمت دوج کوین به سمت بالا خواهد بود.

دوج کوین به عنوان یک شوخی در سال 2013 آغاز شد ، در زمانی که رونق ارزهای رمزپایه در ابتدای راه بود و سیل کوین های کوچک و ابتدایی وارد بازار شد. Doge محبوبیت خود را به دست آورد ، ظاهرا  توجه میلیاردرهایی مانند ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و مارک کوبن سرمایه گذار آمریکایی و دسترسی آسان از طریق برنامه تجارت آزاد رابین هود باعث افزایش محبوبیت این ارز شده است.

 

 

 


کوین کارت
نویسنده : کوین کارت
ترجمه و گرد اوری شده توسط کوین کارت
نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر