اوج قیمت بیتکوین با توجه به داده های جدید
بیتکوین | قیمت بیتکوین

اوج قیمت بیتکوین با توجه به داده های جدید

 

داده ها نشان می دهد که تغییر شدید جمعیتی سرمایه گذاران و قدرت پولی می تواند قیمت بیت کوین را به قیمت های صعودی جدید سوق دهد

بیت کوین (BTC) حدود یک ماه است که معاملات یک طرفه را پشت سر گذاشته و توسط چندین التکوین  دیگر مانند Ether (ETH) و Chainlink (LINK) بهتر از قبل انجام می شود.  cryptocurrency همچنین از نوامبر 2018 به پایین ترین سطح نوسانات رسید.

علاوه بر این ، حجم معاملات بیت کوین در جفت های USDT و USD    56 درصد و 44 درصد کاهش یافته است ، در حالی که حجم معاملات جهانی رمزنگاری در ماه ژوئن نیز با 49.3 درصد کاهش یافته است

بیتکوین

در حالی که برخی از این عوامل اصلی به عنوان آغاز روند نزولی قیمت بیت کوین اشاره می کنند ، هنوز هم چند سناریوی صعودی وجود دارد که باید به مورد توجه قرار گیرد. در گزارشی اخیر توسط Stack Funds مشخص شد که تغییر در آمار جمعیت سرمایه گذار ممکن است به زودی قیمت بیت کوین را به اوج جدید برساند

در این گزارش با استفاده از داده های Coindance ، پنجاه درصد سرمایه گذاران بیت کوین از نسل جدید  هستند. با توجه به اینکه انتقال ثروت بین نسل ها با سرعت بیشتری انجام می شود ، Stack Funds معتقد است آزادی مالی تازه یافته  ممکن است این نسل جوان سرمایه گذاران را به فشار سنگین خرید بر بیت کوین سوق دهد.

در این گزارش آمده است:

با ورود نسل هزاره به دوران اوج بلوغ سرمایه گذاری ، ما معتقدیم که این گروه با دانش فنی باعث تغییر قابل توجه در جمعیت شناختی سرمایه گذاران خواهد شد ، به نوبه خود ، میل به سرمایه گذاری بیت کوین را افزایش می دهد.

 امار

 

Bitcoin ownership by age group. Source: Stack Funds

آیا Boomers اقدام به خرید بیت کوین می کند؟

این گزارش همچنین به افزایش علاقه به بیت کوین و دارایی های دیجیتال در بین نسل های دیگر اشاره دارد ، پدیده ای که می تواند موقعیت بیت کوین را به عنوان یک طبقه دارایی های سرمایه گذاری تقویت کند.

طبق نظرسنجی از شهروندان کانادایی ، اخیراً مالکیت در میان زوج ها سه برابر شده است. نتایج مشابهی در مقاله تحقیقاتی اخیر توسط سازمان رفتارهای مالی انگلیس (FCA) یافت ، که نشان داد مالکیت بیت کوین توسط افراد بالای 35 سال به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

تغییر قدرت سرمایه گذاری به نسل های جدید و علاقه رو به رشد بیت کوین برای سرمایه گذاران قدیمی می تواند به افزایش قیمت بیتکوین به ارتفاعات جدید کمک کند. با این حال ، موسسات نیز نقش مهمی را ایفا می کنند زیرا می توانند در دسترس ترین رمپ برای سرمایه گذاران جدید خرده فروشی و نهادی برای سرمایه گذاری در بیت کوین فراهم کنند.

 

براساس این گزارش:

در محافظت از سرمایه گذاران ، خاطرنشان کردیم که بخشی از این فشار خرید نشان دهنده والدینی از ژنرال X و بومرهای کودک است که به دنبال سرمایه گذاری طولانی مدت برای آینده فرزندان خود هستند.

التکوین

 

سرمایه گذاران جوان تر به سمت سرمایه گذاری های مسئولیت پذیر اجتماعی سوق می یابند

 

یک بررسی جدید از مورگان استنلی نشان داد که بیش از 80 درصد سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری به روشی آگاهانه اجتماعی هستند ، به این معنی که آنها ترجیح می دهند پول خود را در پروژه هایی قرار دهند که می تواند تأثیر مثبتی بر جهان و جامعه بگذارد.

هزاران سال همراه با استعداد بیشتر آنها برای فن آوری ، نگرانی های بیشتری راجع به مسائل اجتماعی مانند بی نظمی ، تغییر اوضاع ، و احتمالاً گنجاندن موارد  مالی ممکن است به زودی یکی از نقاط تمرکز آنها شود.

با توجه به پتانسیل cryptocurrency برای پرداختن به بسیاری از مسائل مربوط به هزاره ها با صنعت مالی فعلی مشکل ساز است ، سرمایه گذاری در بیت کوین به عنوان یک طبقه دارایی جدید ، تمام جعبه های مناسب را نشان می دهد

کریپتوکارنسی

 

 

 

 


نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر