Tencent  Aimsدر صدد ایجاد اتحادصد نفره بلاکچین  در سال 2020 است
بلاکچین | بیتکوین

Tencent Aimsدر صدد ایجاد اتحادصد نفره بلاکچین در سال 2020 است

Tencent Cloud - بازوی محاسبات ابری Tencent - در حال شکل گیری یک اتحاد blockchain برای بیشتر اجرای صنعتی این فناوری است

 

Tencent  Aimsدر صدد ایجاد اتحادصد نفره بلاکچین  در سال 2020 است

Tencent Cloudبازوی محاسبات ابری Tencent - در حال شکل گیری یک اتحاد blockchain برای اجرای بیشتر صنعتی این فناوری است

 

اتحاد بلاکچین

Tencent Cloud ، بازوی محاسباتی ابری غول اینترنتی چینی Tencent ، در حال آماده سازی است تا امسال 100 سازمان را برای ایجاد لیگ صنعت Blockchain League جمع کند.

در تاریخ 4 ژوئن ، China Banking News گزارش داد که انجمن blockchain اعضای بخش های مختلفی از جمله شرکت ها ، انجمن های صنعت ، رسانه های صنعت ، سازمان های سرمایه گذاری ، موسسات عالی و اتاق های فکر را شامل می شود.

سه ستون

سازمانها با همكاری در جهت هدف جمعی ایجاد استانداردهای blockchain و انجام تحقیقات و توسعه برای اجرای صنعتی تلاش خواهند كرد. این گروه در سه کمیته مختلف فعالیت خواهد کرد: یک کمیته استاندارد سازی blockchain ، یک کمیته فنی و یک کمیته تجاری اکوسیستم.

کمیته استاندارد با رگولاتورهای ملی ، شرکتهای blockchain و کارآفرینان همکاری خواهد کرد تا استانداردهای بهتری در سطح صنعت از نظر مقررات و توسعه blockchain به دست آورد. از طرف دیگر کمیته فنی ، برنامه ریزی و ایجاد سکوهای فناوری را روی سکوها انجام خواهد داد

Tencent نوآوری blockchain در چین است

هم دولت چین و هم صنعتگران علاقه زیادی به blockchain نشان داده اند. در تاریخ 30 آوریل ، Tencent برنامه شتاب دهنده blockchain خود را راه اندازی کرد. در همان روز ، دولت آنهویی ، استانی در شرق چین ، همچنین یک سکوی blockchain را برای ارائه خدمات دولتی راه اندازی کرد.

Tencent به تازگی اعلام کرده است که طی 5 سال 70 میلیارد دلار سرمایه گذاری در fintech ، blockchain ، AI و Cloud computing خواهد کرد. این شرکت - که پشت برنامه اصلی پیام رسانی چینی WeChat قرار دارد - گفت که بحران کورونا ویروس مهمترین عامل تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در فن آوری های نوظهور است

cointelegraph.com:منبع