اضافه شدن عنوان تکنسین بلاکچین در عناوین شغلی چین
چین | بلاکچین

اضافه شدن عنوان تکنسین بلاکچین در عناوین شغلی چین

مقامات چینی یک پست مرتبط با بلاک چین را در فهرست رسمی مشاغل کشور قرار داده اند. به گزارش روزنامه مردم ، روزنامه رسمی حزب کمونیست چین ، وزارت منابع انسانی و تأمین اجتماعی ، عضو شورای دولتی ایالتی که مسئول سیاست های ملی کار است ، نه شغل رسمی جدید به لیست مشاغل رسمی شناخته شده خود اضافه کرده است.

 

مقامات چینی یک پست مرتبط با بلاک چین را در فهرست رسمی مشاغل کشور قرار داده اند.


به گزارش روزنامه مردم ، روزنامه رسمی حزب کمونیست چین ، وزارت منابع انسانی و تأمین اجتماعی ، عضو شورای دولتی ایالتی که مسئول سیاست های ملی کار است ، 9 شغل رسمی جدید به لیست مشاغل رسمی شناخته شده خود اضافه کرده است. در میان آنها تکنسین یا اپراتور برنامه blockchain نیز دیده میشود.


این تصمیم در پی اعلامیه دیگری در اوایل سال جاری توسط همین وزارتخانه است که توسعه دهنده blockchain را به لیست خود اضافه کرده است.


تقاضا برای تکنسین های مهندسی blockchain و اپراتورهای اپلیکیشن در چین افزایش می یابد.
و نویسنده افزود که فناوری blockchain چشم انداز برنامه های گسترده ای دارد.


طبق گزارش ها ، شرکت های دولتی در حال توسعه استعدادهای بزرگ blockchain در چین هستند ، جایی که شرکت های نوپا از این پس گله مند هستند  که در یافتن متخصصان کافی برای پر کردن جای خالی مشکل خواهند داشت . در اوایل سال جاری Cryptonews.com گزارش داده است که تقاضا بیش از عرضه برای مشاغل تخصصی blockchain در میانه راه است   که بخشی از آن به دلیل اکوسیستم یوان دیجیتال به سرعت در حال گسترش است.


غول های فناوری چینی مانند Tencent و Alibaba اپراتورهای دو سیستم عامل پرداخت الکترونیکی که به طور جمعی حدود 15٪ از بازارهای پرداخت افراد را در خود جای داده اند و دارای بخش های بزرگ در حال رشد هستند در حالی که چندین مبادله رمزگذاری مهم بین المللی که در چین قبل از سرکوب رمزنگاری سال 2017 تاسیس شده است. - اخیراً طی ماههای اخیر به کشور بازگشتند 

 

منبع:Cryptonews.com