پاسخ چانگ پنگ ژائو (CZ) مدیر عامل بایننس
مدیر عامل بایننس | چانگ پنگ ژائو

پاسخ چانگ پنگ ژائو (CZ) مدیر عامل بایننس

 

چانگ پنگ ژائو (CZ) به گزارش سرمایه گذاریبایننس پاسخ میدهد 

 

CZ 

 

مدیر عامل Binance با شور و نشاط از اقدامات KYC / AML شرکت دفاع کرد و گزارش های تحقیق را رد کرد.

اندکی پس از گزارش بلومبرگ در روز جمعه مبنی بر اینکه مبادله ارز رمزنگاری بایننس تحت بررسی است به دلیل اجازه دادن به ساکنان ایالات متحده برای انجام تجارت غیرقانونی ، بنیانگذار و مدیرعامل چانگ پنگ ژائو - Binance Changpeng Zhao (معروف به CZ) گزارش ها را هنگام پخش مستقیم AMA در Clubhouse رد کرد و این گزارش را بی اعتبار خواند.

 

مدیر عامل بایننس خاطرنشان كرد كه به عنوان یك تجارت ، بایننس از سیاست "بدون اظهار نظر" در ارتباط با مقررات نظارتی برخوردار است ، كه این شركت را در رابطه با رد مطالب گزارش كه به یك منبع واحد ناشناس استناد می كند ، در موقعیت دشواری قرار می دهد.

وی گفت که تحقیق به معنای این نیست که "آنها سعی می کنند ما را متهم کنند و سعی می کنند جلوی انجام کار را بگیرند " و این گزارش می تواند به سادگی یک ارتباط معمول باشد.

بدون ذکر منبع ، CZ عنوان کرد که موارد مشابهی از آنچه وی به عنوان ارتباط نادرست توصیف می کند در گذشته اتفاق افتاده است و "موضوع به هیچ عنوان معتبر نیست ".

وی همچنین به طور مشخص ادعا کرد که "رقبای خود را شناخته " ممکن است به روزنامه نگاران رشوه دهند یا آنها را تحت فشار قرار دهند تا داستان های دیگری از  نظر محتوایی منتشر کنند.

 

CZ طی سال گذشته رابطه پیچیده ای با رسانه ها داشته است. در اوایل ماه جاری ، Binance بی سر و صدا دعوی افترا را علیه Forbes و دو روزنامه نگار را لغو کرد.

ما وضعیت کاملاً مشارکتی با همه آژانس های سراسر جهان را، نه فقط ایالات متحده ، حفظ می کنیم. ما گفتگوی فعالی با سازمان های نظارتی داریم.

 

 

ترک در ژئوفنس

 

گزارش ها مبنی بر اینکه CFTC در حال بررسی این موضوع است که آیا کاربران آمریکایی معاملات غیرقانونی را در بورس انجام داده اند یا نه ، شاید تعجب آور نباشد ، با توجه به اینکه به تازگی در نوامبر سال گذشته وی اعتراف کرد که بازرگانان آمریکایی روش های "هوشمندانه ایی" ای برای دور زدن ممنوعیت پیدا می کنند

امروز صبحCZ  با قدرت از سیاست های Binance's KYC / AML دفاع کرد.

 

وی گفت:

من می توانم به طور علنی اظهار نظر كنم كه بایننساحتمالاً قوی ترین برنامه KYC / AML را در صنعت داریم  ما بسیار محتاط و بسیار دقیق KYC / AML را انجام می دهیم. ما همچنین از ژئوفیسینگ بسیار هوشمند استفاده می کنیم.

وی افزود كه این شركت اغلب به طور تصادفی مسافران آمریكا را به  "اشتباه" برچسب می زند و ادعا می كند كه استانداردها اغلب "بسیار سختگیرانه" هستند.

با این حال ، او همچنین یک بار دیگر اعتراف کرد که کاربران آمریکایی اغلب سعی می کنند سیستم های موجود را دور بزنند ، و اشاره کرد که کیفیت موانع آنها "باید" بهبود یابد.

در نهایت او با  لحن امیدوار کننده ای عنوان کرد  که فعالان صنعت و آژانس های نظارتی می توانند نقاط مشترک را پیدا کنند.

در حال حاضر نوعی شکاف بین فعالان صنعت و نهادهای نظارتی وجود دارد. من ، امیدوارم که هر دو طرف دست خود را دراز کرده و این شکاف را برطرف کنند.

 

منبع:cointelegraph.com

 

 


نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر