پذیرش پرداخت های بیت کوین در رستوران های غذاهای دریایی Landrys
بیتکوین | رستوران

پذیرش پرداخت های بیت کوین در رستوران های غذاهای دریایی Landrys


بسیاری از رستوران های زنجیره ای که توسط شرکت مادر Landry's اداره می شوند ، بیت کوین را به عنوان نوعی پرداخت برای وعده های غذایی قبول می کنند.

دیروز تیلمان فرتیتا ، رئیس و مدیر عامل لندری در مصاحبه با CNBC گفت:

80 تا 90٪ مارک های رستوران این شرکت - از جمله شرکت Bubba Gump Shrimp ، Makhon The Steakhouse و Mastro's بیتکوین BTC  و سایر ارزهای رمزپایه را قبول می کنند در 90 روز آینده Fertitta گفت این حرکت گامی در جهت ورود رمزنگاری به جریان اصلی است.

"بسیار شگفت آور است که معامله [رمزنگاری] چقدر ساده است و برای این کار مناسب میباشد. این جایی است که هست و اجتناب ناپذیر است که این اتفاق می افتد "، مدیر عامل شرکت لندری گفت.

شرکت میگو Bubba Gump با الهام از فیلم 1994 فارست گامپ با بازی تام هنکس ، دارای بیش از 30 مکان رستوران در ایالات متحده ، ژاپن ، انگلستان ، هنگ کنگ ، چین ، اندونزی ، مکزیک ، کانادا ، جزایر ماریانا و قطر. Fertitta همچنین دارای یک خرده فروش اتومبیل لوکس در هوستون به نام Post Oak Motor Cars است که از سال 2018 بیتکوین (BTC)را می پذیرد.

برخی از زنجیره های غذایی و رستوران های معروف اکنون پذیرای بیت کوین هستند ، اما نوسان بسیاری از ارزهای رمزپایه ممکن است استفاده از آن را به عنوان یک وسیله معتبر مبادله دشوار کند. اولین  رستوران و بار که تاکنون BTC را به عنوان روش پرداخت پذیرفته است - اتاق 77 در آلمان - ظاهراً به دلیل محدودیت های همه گیر در اکتبر پس از بیش از ده سال درهای خود را بست.

 

منبع:cointelegraph.com


کوین کارت
نویسنده : کوین کارت
ترجمه و گرد اوری شده توسط کوین کارت
نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر