خرید 271 بیتکوین توسط نهنگ بیتکوین میکرواستراتژی Microstrategy
میکرواستراتژی | بیتکوین

خرید 271 بیتکوین توسط نهنگ بیتکوین میکرواستراتژی Microstrategy

 

میکرو استراتژی : مدیر عامل شرکت مایکل سایلور خرید 15 میلیون دلاری BTC را در روز پنجشنبه اعلام کرد.

MicroStrategy ، یک شرکت اطلاعاتی تجاری مستقر در ویرجینیا ، 271 بیت کوین (BTC) دیگر را به ذخایر استراتژیک خود اضافه کرده است ، و رشد دارایی دیجیتال مدیرعامل مایکل سایلور را تأکید می کند.

Saylor روز پنجشنبه اعلام کرد این خریدها از تاریخ 13 مه با متوسط قیمت 55387 دلار انجام شده است. MicroStrategy اکنون 91،850 BTC با قیمت خرید متوسط 24403 دلار در بازار خود دارد.

MicroStrategy   دویست و هفتادو یک بیت کوین اضافی به مبلغ 15.0 میلیون دلار وجه نقد با قیمت متوسط 55387 دلار برای هر بیت کوین خریداری کرده است. از تاریخ 5/13/2021 ، ما 91،850 پوند بیت کوین خریداری کردیم که با قیمت 2.241 میلیارد پوند با قیمت متوسط 24403 پوند برای هر بیت کوین خریداری کردیم. 

اگرچه به نظر می رسد خرید MicroStrategy با آخرین اصلاح قیمت بیت کوین همزمان شده است ، که با تصمیم ناگهانی ایلان ماسک برای متوقف کردن پذیرش پرداخت های BTC برای وسایل نقلیه تسلا صورت گرفت ، شرکت اطلاعاتی تجاری منتظر اصلاح قیمت نمیشود . سیلور در ماه فوریه اعلام کرد که قصد ندارد سرعت خرید BTC شرکت خود را کاهش دهد زیرا یک میلیارد دلار دیگر دارایی دیجیتال را به دست آورد.

MicroStrategy در بالای لیست خزانه های شرکت بیت کوین قرار دارد و 0.437٪ از عرضه در گردش دارایی را تشکیل می دهد.

MicroStrategy در حال به دست آوردن بیت کوین با این پیش فرض است که دارایی دیجیتال ذخیره ارزش قابل اتکایی در برابر کاهش ارزش سیستماتیک دلار است. برای گسترش نمونه کارها بیت کوین خود به حد صدور بدهی رسیده است.

 

منبع:cointelegraph.com


کوین کارت
نویسنده : کوین کارت
ترجمه و گرد اوری شده توسط کوین کارت
نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر