نمودار قیمت بیتکوین در سال اخیر
بیتکوین | نمودار-بیتکوین

نمودار قیمت بیتکوین در سال اخیر

اگر بیت کوین این هفته بالای 9200 دلار را تجربه کند ، برای هفته ها و ماه های آینده یک علامت باورنکردنی صعودی...

 

نمودارهای قیمت بیت کوین در یک سال اخیر در هیجان انگیزترین مرحله قرار دارد

اگر بیتکوین این هفته بالای 9200 دلار را تجربه کند ، برای هفته ها و ماه های آینده یک علامت باورنکردنی صعودی - و شاید بزرگترین زمان اجرای گاو نر یا (bull run) 2017 است

بیتکوین

قیمت بیتکوین (BTC) با بالاترین رتبه بندی ارز توسط بازار سرمایه گذاری ، در هفته آینده منفجر خواهد شد ، به شرطی که شمع هفتگی(نمودار شمعی ) بالاتر از 2200 دلار باز شود. این نشانگر پایان یک کانال نزولی 46 هفته ای است که BTC / USD در آن قفل شده است زیرا در تابستان سال 2019 نزدیک به 14000 دلار را به دست آورد.

آیا زمان آن است که انتظار داشته باشیم که یک ثروت صعودی را پیش رو داریم؟

بیتکوین2

نمایش هفتگی

بیتکوین3

در زمان اماده سازی این مطلب ، قیمت بیت کوین در حال حاضربا بیش از 9500دلار معامله می شود. تقریباً اجتناب ناپذیر به نظر می رسد که بالاتر از 9200دلار امری مسلم است. اما در مورد بیت کوین هیچ نتیجه قطعی وجود ندارد

با این حال ، با توجه به تجدید علاقه خرده فروشی پس از هالوینگ ، مطمئناً به نظر می رسد ، به خصوص از آنجا که نویسنده سری هری پاتر اخیراً 14.6 میلیون دنبال کننده خود را توئیت کرد و درخواست کرد که در مورد بیت کوین برای او توضیح دهند. مطمئناً این ممکن است باعث افزایش علاقه عمومی به BTC شود.

مقاومت برای پشتیبانی می رود

بیتکوین3

با حرکت به نمودار روزانه بیت کوین ،متوجه میشویم که مقاومت قبلی در کانال نزولی اکنون به حمایت خود ادامه داده است و با استفاده از ابزار Fibonacci retracement ، نگاهی کوتاه به جایی می اندازیم که بیت کوین می تواند به مرحله بعدی برسد.

در حال حاضر قیمت تقریباً زیر 0.618 دلار است. حرکت فوری بعدی یا صعودی در حدود 11600 دلار (0.786) یا نزولی در حدود 8،790 دلار خواهد بود.

اگرچه حرکت به سمت نزولی همیشه ممکن است اتفاق بیافتد ، اگر چنین اتفاقی در هفته پیش رو بیفتد ، به این معنی است که پشتیبانی هر دو نمودار روزانه و هفتگی شکست خورده است ، که برای بیت کوین خوب نخواهد بود.

با این حال ، هر هفته این پشتیبانی در کانال کمتر می شود. بنابراین ، در حالی که من در حال حاضر به طور کلی در بیت کوین صعود را میبینم ، فکر نمی کنم یک موفقیت 10K $ دوباره برای مدت طولانی ادامه داشته باشد و این تا زمانیست که مسیر جدیدی را در نمودار مشاهده نکنیم

MACD روزانه ،علائم وارونگی را نشان می دهد

نمودار قیمت

در حالی که نمودارها به طور کلی در بازه های زمانی بالاتر صعودی به نظر می رسند ، برخی از شاخص ها در بازه های زمانی کمتری شروع به نشانگر ضعف می کنند. شاخص واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) در حال حرکت ، اخیراً یک صعود نزولی را شاهد بود ، و با وجود تقریباً عبور از سیر صعودی چند روز بعد ، از آن پس یک مسیر نزولی را از سر گرفت.

با توجه به اینکه MACD هفتگی هنوز بسیار صعودی به نظر می رسد ، من در این مدت نگران این موضوع نیستم. با این حال ، در کوتاه مدت ، به نظر می رسد که مردم با عجله به سمت سود سطح قبل از 10K می روند ، که من آن را به عنوان عقبگرد موقت یاد میکنم

شاخص قدرت نسبی

نمودارقیمت2

RSI با نزدیک شدن به روند نامتعادل ، در نمودار روزانه به همان اندازه در حال نزولی است. با این حال ، باید به خاطر داشته باشید که RSI در طول سال 2017 دائماً به عنوان overbought ظاهر می شد و این روند همچنان ادامه داشت.

گفته می شود ، اگر به نمودار هفتگی نگاه کنید ، ما حتی دران نقطه نیستیم که نمودار در حال نمایش ان هست اگرچه احتمال بازگشت کمی وجود دارد ، اما به طور کلی به دنبال قیمت بیت کوین در میان مدت است.

افزایش قیمت

کاهش مشکل ماین

افزایش قیمت2

یکی دیگر از معیارهای کلیدی که در ارزیابی قیمت آتی بیت کوین مفید واقع شده است ، مشکل استخراج بیت کوین است که در حال حاضر شروع به کاهش می کند و قرار است هفته آینده بیش از 2٪ کاهش یابد.

با این حال ، با توجه به نیمه ماندن در پشت ما ، انتظار می رود تعدیل بیشتری در روند نزولی پیش بینی شود زیرا در حال حاضر معدن دیگر سودآور نیست. با این وجود ، نرخ هش زیاد شده است ، به طور متوسط 115 EH/sدر ثانیه ، که برای BTC یک زمان تمام وقت است. این 115 ثانیه (115،000،000،000،000،000،000) هش در ثانیه است

از نظر تاریخی ، وقتی نرخ هش رو به افزایش است ، قیمت همیشه دنباله رو ان خواهد بود ، و از آنجا که این تعداد همچنان در حال منفجر شدن است ، به نظر می رسد که احتمالاً قیمت بیت کوین از قیمت آن پیروی کند.

سناریوی بولیش(Bullish)

بسته شدن بالای 9،200 دلار امروز تنها نشانه ای صعودی خواهد بود که بیت کوین از قبل از اجرای گاو نر(بولیش یا بالا رونده) 2017 دیده است. این امر می تواند 9،980 دلار را به عنوان سطح مقاومت بعدی قبل از باز شدن 11،600 دلار به عنوان هدف بعدی قرار دهد.

سناریوی تحمل

عدم توانایی نگهداری بالاتر از 9200دلار ، 8،790 دلار به عنوان اولین سطح حمایت و پس از آن ،در 6600 دلار قرار می گیرد. با این حال ، در این مرحله ، یک چشم انداز نزولی برای بیت کوین به سادگی چیزی نیست که من به احتمال زیاد می بینم. حتی اگر قیمت به 8،790 دلار کاهش یابد ، من همچنان نظر صعودی خودم را حفظ می کنم. با این وجود ، از دست دادن این سطح به طور چشمگیری احتمال اجرای یک قریب الوقوع گاو (بالارونده )را کاهش می دهد

cointelegraph.com:منبع