کاهش قیمت بیت کوین به 46K دلار به علت تحقیقات وزارت دادگستری ایالات متحده از بایننس
بیتکوین | ارزهای دیجیتال

کاهش قیمت بیت کوین به 46K دلار به علت تحقیقات وزارت دادگستری ایالات متحده از بایننس

بیت کوین به 46K دلار کاهش یافت و التکوین ها فروخته شدند  (altcoins) و دلیل آن تحقیقات از صرافی بایننس میباشد . 

ممکن است این موضوع موجب اجباری شدن وریفای و تایید حساب کاربری در بایننس بشود. ضمن اینکه طی دو هفته گذشته این صرافی با پیشنهادات تشویقی شرکت در قرعه کشی و غیره ... تلاش کرده کاربران را به وریفای حساب تشویق کند.

موضوع فقط اخبار تسلا و ایلان نبود. و شاید ایلان ماسک پیشتر از این اخبار اطلاع داشت.

اخباری مبنی بر اینکه Binance ممکن است تحت تحقیقات وزارت دادگستری ایالات متحده و IRS باشد ، فروش گسترده ای را در بازار به وجود آورد که باعث کاهش قیمت بیت کوین به 46000 دلار شد.

در آخرین ساعت ، قیمت بیت کوین (BTC) بیش از 3 درصد کاهش یافت ، که این کاهشی است که از 12 مه آغاز شد و دارایی دیجیتال در 46،000 دلار در برخی صرافی ها افت کرد.

در ابتدا ، اطلاعیه تسلا در 12 مه بود که اعلام کرد که دیگر Bitcoin را روشی به عنوان پرداخت قبول ندارد و علت آن را هزینه های زیست محیطی ، همراه با ضعف فنی و الگوی فنی عنوان کرد که قیمت را به 46000 دلار کاهش داد.

 

بایننس

 

به نظر می رسد که کاتالیزور نزولی 13 مه گزارش مالیاتی بلومبرگ است که ادعا می کند وزارت دادگستری ایالات متحده و سرویس درآمد داخلی در حال تحقیق درباره Binance  به اتهام "فعالیت غیرقانونی" هستند.

در حالی که تحقیقات در این لحظه تأیید نشده است ، اما با انتشار این خبر ، قیمت بیت کوین به سرعت بیش از 3000 دلار کاهش یافت و در حال حاضر با 47300 دلار معامله می شود.

از نظر تجزیه و تحلیل فنی ، الگوی نزولی سر و شانه ها در حال حاضر تأیید شده است و با جلوگیری از بازپرداخت 61.8٪ از سطح اصلاح فیبوناچی در 42،600 دلار ، معامله گران ممکن است به دنبال قیمت BTC باشند تا سطح 40،000 دلار را به عنوان پشتیبانی مجدداً حفظ کند. در زیر این ، میانگین متحرک 200 روزه 39000 دلار وجود دارد و در یک بدترین حالت ، 35000 دلار هدف الگوی سر و شانه ها است.

قیمت بیت کوین ممکن است دوباره در پایین ترین حالت های چندماهه باشد ، اما یک نگاه سریع به رمزنگاری توییتر نشان می دهد که بیشتر معامله گران عقب نشینی فعلی را به عنوان یک فرصت "خرید dip" می دانند ، از جمله Micheal Saylor ، که در تاریخ 13 مه در توییت خود نوشت که MicroStrategy به طور متوسط 271 BTC دیگر خرید قیمت 55387 دلار.

MicroStrategy  دویست و هفتادویک بیت کوین اضافی به مبلغ 15.0 میلیون دلار وجه نقد خریداری کرده است. 

این اولین بار نیست که Binance توسط مقامات و نهادهای نظارتی ایالات متحده به فعالیت غیرقانونی متهم می شود.  Binance به دلیل نداشتن روش هایی برای  تشخیص مشتری خود و اقدامات ضد پولشویی تحت تحقیق است .

منبع:cointelegraph.com

 


کوین کارت
نویسنده : کوین کارت
ترجمه و گرد اوری شده توسط کوین کارت
نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر