مدیر کسب و کار Kraken  :   بیت کوین می تواند به $ 1،000،000 برسد
بیتکوین | بلاکچین

مدیر کسب و کار Kraken : بیت کوین می تواند به $ 1،000،000 برسد

رئیس تجارت کراکن ، دن هلد ، از سال 2013 درگیر کریپتو بوده است. وی در آخرین مصاحبه خود با Cointelegraph ، او به ملاقات های اولیه رمزنگاری در منطقه Mission سان سانفرانسیسکو اشاره کرد و توضیح می دهد که چگونه قیمت یک بیت کوین (BTC) در نهایت می تواند به یک میلیون دلار برسد.

رئیس کسب و کار Kraken: بیت کوین می تواند به $ 1000000 برسد

دن هلد ، رئیس کسب و کار کراکن ،میگوید  كه چرا او معتقد است كه بیت کوین می تواند به 1000،000 دلار برسد.

دن هلد

رئیس تجارت کراکن ، دن هلد ، از سال 2013 باکریپتو در تماس بوده است. وی در آخرین مصاحبه خود با Cointelegraph ، او به ملاقات های اولیه رمزنگاری در منطقه Mission سان سانفرانسیسکواشاره کرد  و توضیح می دهد که چگونه قیمت یک بیت کوین (BTC) در نهایت می تواند به یک میلیون دلار برسد.

 هلد همچنین توضیح می دهد که چرا بیت کوین می تواند به یک دارایی "بسیار خسته کننده" تبدیل شود و چرا معتقد است که زمان آن رسیده است که آزمایش های altcoin را متوقف کنید.

 

بیت کوین "بسیار کسل کننده" خواهد شد 

 

بیت کوین به دلیل نوساناتش همیشه مورد توجه بوده است  ، اما هلد فکر می کند که همیشه اینگونه نیست. او معتقد است که بیت کوین طلای دیجیتال است. وانتظار می رود رشد بزرگی در سرمایه بازار دارایی به وجود آید.

 

هلد پیش بینی کرده است که بیت کوین از 5 تریلیون تا 100 تریلیون دلار ارزش در "مراحل نهایی" خود نگه داشته باشد. این امر می تواند از یک دارایی بسیار بی ثبات به یک ارز "خسته کننده" تبدیل شود.

 

اعتقاد هلد در بیت کوین غیرقابل تردید است. ارزش خالص سرمایه او را سه بار بالا رفته و 80 درصد افت کرده است. و با این حال ، 90٪ از ارزش خالص فعلی او در بیت کوین باقی مانده است. عدم تمایل وی برای تنوع بخشیدن به سبد خرید خود ، از این باور قاطع ناشی می شود که فناوری blockchain فقط برای بیت کوین مفید است.

Satoshi عمداً از فناوری blockchain برای ساخت بیت کوین استفاده کرده است. این وحشتناک است. این امر باعث می شود تجارت زیادی برای ساخت بیت کوین انجام شود که تقریباً برای هر چیز دیگری بی اثر است. 

تحت این تفکر ، که او آن را "مینیمالیسم بیت کوین" می نامد  دلیلی برای وجود آلت کوین ها نمی بیند. به یاد داشته باشید ، altcoin ها فقط آزمایشاتی هستند که هنوز اثبات نکردن blockchain برای هر چیزی به جز Bitcoin مفید است.