بالاترین قیمت بیت کوین از سال 2017 به بعد
بیتکوین | رکورد بیتکوین

بالاترین قیمت بیت کوین از سال 2017 به بعد

 

بالاترین قیمت بیتکوین

بالاترین قیمت بیت کوین در سال 2017 در حدود 20 هزار دلار بود. و رکورد جدید در اوایل سال 2021 چیزی در حدود 60 هزار دلار است.

شركت داده ارزهای دیجیتال  Crypto TIE داده هاي منتشر شده را نشان مي دهد كه توئيت هاي مثبت در مورد بيتکوين به دنبال هالوینگ رخ داده در سطح بالايي قرار دارد.

بیتکوین

یک هفته پس از هالوینگ بیت کوین ، طبق گفته شرکت داده های رمزنگاری The TIE ، سرمایه گذاران نسبت به آنچه در هر زمان دیگری  در طی 2.5 سال گذشته داشتند  اینده درخشانی را پیشبینی میکنند.

مدیر اجرایی (مدیرعامل) جوشوا فرانک در 18 ماه مه با Cointelegraph صحبت کرد و گفت: میانگین نمره روزانه 30 روزه - تعداد بررسیهای مثبت نسبت به تعداد بررسیهای منفی - از بیت کوین (BTC) بالاترین نمونه ثبت شده است.

تغییرات  بیت کوین (میانگین 30 روز) بالاترین رقمی است که ما از سال 2017 ثبت کرده ایم.

علاوه بر این ، متوسط حجم توییت 30 روزه برای BTC نیز برای زمان 2020 در تمام اوقات قرار داشت. در 17 ماه مه ، 31111 توییت در مورد cryptocurrency وجود داشت که دارای کلماتی از جمله "Bitcoin" ، "طلا" ، "تجارت" و " هالوینگ " بودند .

افزایش قیمت

بیت کوین نشان دهنده نوسانات افزایشی میباشد؟

فرانک گفت این داده ها باعث شده است که بازار به شدت "در مورد بیت کوین" افزایشی به نظر برسد ، با اکثر قریب به اتفاق کلمات مورد استفاده در مورد سرمایه گذاران در توییتر در 18 مه به عنوان عبارات مثبت استفاده شده است . TIE حتی قبل از هالوینگ ، همبستگی "نسبتاً قوی و مثبتی" بین نوسانات کاهش بیت کوین و قیمت افزایشی را اشاره کرده بود .

طبق گفته TIE ، "در حالی که نیمی از نکات مثبت گفتگو برای BTC است ، روایاتی هم در مورد طلای دیجیتال  و عدم قطعیت شدید رشد اقتصادی یاداوری میکند.

منبع:cointelegraph.com


نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر