راه اندازی معاملات سهام توسط بایننس برای اپل،مایکروسافت،مایکرو استراتژی
بایننس | سهام

راه اندازی معاملات سهام توسط بایننس برای اپل،مایکروسافت،مایکرو استراتژی

Binance معاملات سهام را برای Apple ، MicroStrategy و Microsoft راه اندازی می کند.


هر یک از سهام اپل، تسلا از امروز معاملات سهام بایننس قابل معامله خواهد بود و فقط در برابر BUSD (دلار دیجیتال شبکه بایننس) قابل معامله میباشد.

AAPL/BUSD TSLA/BUSD MSTR/BUSD COIN/BUSD
 امکان خرید و فروش سهام اپل ، تسلا ، ماکروسافت در بایننس اضافه شد.

Binance در حال گسترش لیست رمزهای سهام خود با افزودن سه جفت سهام جدید است. 

برای خرید و فروش در بخش بورس و سهام بایننس (stock)  حساب شما باید وریفای شده باشد.

طبق اعلامیه شرکت در تاریخ 26 آوریل ، لیست های جدید Binance شامل نشانه های سهام مرتبط با سهام Microstrategy (MSTR) ، Apple (AAPL) و Microsoft (MSFT) خواهد بود.

هر یک از این توکن ها به صاحب خود این امکان را می دهد که سهامی که با آنها در ارتباط است را به صورت تقسیم شده تقسیم یا معامله کند. حداقل میزان معاملات یک صدم توکن تعیین می شود که برابر است با یک صدم سهام.

سهام AAPL ، MSTR و MSFT قبل از پایان ماه آوریل معاملات خود را آغاز می کنند

خرید سهام

رمزهای سهام Binance’s MSTR در تاریخ 26 آوریل در ساعت 1:30 بعد از ظهر به وقت محلی شروع می شود.

توكل های AAPL قرار است در ساعت 1:30 بعد از ظهر UTC در تاریخ 28 آوریل راه اندازی شود و نشانه های MSFT در 30 آوریل به طور همزمان در دسترس خواهند بود. هر یک از رمزها در ساعات معاملات سنتی سهام قابل معامله خواهد بود و فقط در برابر BUSD ، Bincoin’s stablecoin قابل معامله است.


این صرافی می گوید که هر یک از سهام بورس سهام "به طور کامل توسط سبد سهام سپرده های اصلی تأمین می شود" که توسط CM-Equity AG ، ارائه دهنده خدمات مالی مستقر در آلمان ، پشتیبانی می شود. این نشانه ها برای ساکنان ایالات متحده ، ترکیه ، چین یا سایر حوزه های قضایی محدود شده توسط CM-Equity در دسترس نیستند. توکن ها در وب سایت Binance’s قابل معامله هستند.


Binance با گذر زمان سهام بیشتری را راه اندازی می کند - پیشنهادی برای رقابت با FTX؟جدیدترین توکن های سهام از عملکرد مثبت توکن های سهام تسلا (TSLA) و Coinbase (COIN) پیروی می کنند که اوایل ماه جاری در سیستم عامل ذکر شده بودند.

 به نظر می رسد تلاش بورس برای استفاده از ارزهای سهام ، تلاشی برای رقابت با پلت فرم مشتقات مستقر در هنگ کنگ FTX است که در اکتبر سال گذشته معاملات سهام دار سهام را آغاز کرد.

علاوه بر این ، Binance در تلاش است دامنه توکن سهام خود را گسترش دهد. طبق اعلامیه شرکت ، "Binance تقاضای بازار را کنترل کرده و به دنبال تهیه کانال برای سهام بیشتری است که توسط [CM-Equity] صادر و فروخته شده است."

منبع:financemagnates.com


کوین کارت
نویسنده : کوین کارت
ترجمه و گرد اوری شده توسط کوین کارت
نظر شما
نام
ایمیل
نظر کاربر