روند قیمت التکوین ها در سال 2021
التکوین | الت کوین

روند قیمت التکوین ها در سال 2021

همانطور که شاهد بودیم تقریبا تمام التکوین ها در پایان سال 2020 به کف قیمت خود رسیدند. و برخی نیز تا مرز نابودی !

اما در ابتدای سال 2021 همانطور که بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران ارزهای دیجیتال پیشینی کرده بودند رشد قیمت چشمگیری داشتند.

سودهای کلان 200% ، 300% ، 400% برای بسیاری از سرمایه گذاران التکوین ها به بار نشست. ارز های مانند کاردانو ، بایننس کوین، لایت کوین ، دش کوین ، اتر یوم و یا والتون چین که بیش از 400 درصد رشد قیمت داشت و الی اخر.

 

روند قیمت ارزهای دیجیتال چگونه خواهد بود؟

روند قیمت

 

به احتمال زیاد این حرکت صعودی که تا کنون رخ داده است فاز اول بوده . اصلاح قیمت نیز در اکثر این ارز ها مجدد انجام شده. موج دوم جهش الت کوین ها ممکن است در ماه های جاری رخ دهد.

تحلیلگران التکوین ها و ارزهای دیجیتال : بدون شک روند قیمت برای التکوین ها صعودی خواهد بود. این روند صعودی به باور بیشتر تحلیلگران ارز دیجیتال 3 فاز خواهد داشت.

 

موج سوم روند صعودی قیمت برای التکوین ها

موج سوم روند صعودی التکوین ها به احتمال زیاد در ماه های پایانی سال 2021 خواهد بود. ابزار های مختلف فیب تایم (FIB TIME) که فیبوناچی بر اساس زمان هستند نیز این دوره را نشان میدهند . 

 

در انتها یاد اور میشود این فقط حاصل بررسی ها و تحقیقات نویسنده جهت اطلاع رسانی از اخبار ارز دیجیتال است . لذا برنامه های معاملات خود را بر اساس تحقیقات و تفکر خود بگذارید.

امیدوارم این مقاله کوتاه مفید بوده باشه . 

 


علی عبادی
نویسنده : علی عبادی
حدود 5 سال هست که با ارزدیجیتال اشنایی دارم و ترید و انالیز میکنم. پیش از اون بیشتر در فارکس فعال بودم.
تحلیل یا نظرت رو برای همه بفرست
نام
ایمیل
نظر کاربر