نرخ ارز دیجیتال قیمت لحظه ای

جدول قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال به صورت زنده از نرخ معاملات بازارهای جهانی هر دقیقه به روز میشود.

امروز : پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۲ | ساعت : ۰۲:۱۴:۰۹
Pairs Coin Last Price Change (24H) High (24H) Low (24h) Vol (24h)
Pairs Coin Last Price Change (24H) High (24H) Low (24h) Volume (24h)
جفت ارز قیمت نوسان (24H) سقف (24H) کف (24H)

قیمت ارز دیجیتال و بیتکوین

قیمت ارز دیجیتال

قیمت ارز دیجیتال هر دقیقه با توجه به خرید و فروش های انجام شده در لیست فوق به صورت خودکار بروز رسانی میشود.

نرخ ارز دیجیتال همانطور که در لیست مشاهده میکنید بر دو پایه بیتکوین و دلار تتر میباشد. دلیل این است که پایه و اساس بهای هر سهم در سراسر دنیا بر این پایه تعیین میگردد نه بر اساس ارز محلی.

عموما خود ارز محلی یک ایتم خرید و فروش محسوب میشود. در اینجا ما به جای واحد ریال ایران برای سهولت از تومان استفاده کردیم. قیمت تومان در مقابل دلار نیز در پنجره تتر قابل رویت است.

خرید و فروش ارزدیجیتال با قیمت مناسب

ارز

تمام ارز های لیست شده در جدول بالا در پلتفرم خرید و فروش ارز دیجیتال کوین کارت موجود است. شما میتوانید با ثبت نام و ورود به سیستم تجارت و معاملات خود را اغاز کنید.

برای خرید و فروش ارزدیجیتال همواره نیاز است تا از نرخ قیمت های جاری در لحظه اگاه باشید. تا در لحظه خرید و فروش معامله موفق با رقمی مناسب انجام دهید.

بازار ارزهای دیجیتال درست همانند بازار بورس است با این تفات که نوسانات قیمت روزانه در این تجارت معمولا بسیار بیشتر است . چنانجه تازه وارد هستید ما به شما توصیه میکنیم ابتدا کمی در این بازار مطالعه و در سیستم خرید و فروش تجربه و مهارت خود را بالا ببرید.

"شروع خرید و فروش (ترید) " بیتکوین
کوین کارت بازار خرید و فروش ارزدیجیتال ایران

امار نرخ و حجم طی 24 ساعت

قیمت

اطلاعات فوق در مورد بالاترین و پایین ترین قیمت به همراه حجم معاملات طی 24 ساعت جاری میباشد. همچنین نرخ کنونی در لحظه محاسبه و به همراه درصد تغییر برای هر "ارز دیجیتال" ثبت میگردد.

نرخ لحظه ای و منبع تعیین

نرخ

نرخ بازار توسط معاملات بزرگترین بازارهای ارز تعیین میگردد. به عبارت دیگر میانگین مبالغ معامله شده برای هر سهم در صرافی های جهان تعریف نرخ جاری است.